2’si çocuk 3 kişinin kokmuş çorapların içine sakladığı uyuşturucular ekipler tarafından bulundu

159

[ad_1]

17.03.2021 13:27

Tekirdağ’da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2’si çocuk 3 kişi yakalandı. Suça sürüklenen çocuklar Çocuk Büro Amirliği’ne teslim edilirken, uyuşturucuların kokmuş ve kullanılmış çoraplara sarılması dikkatlerden kaçmadı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Çorlu Grup Amirliği görevlilerince Hıdırağa (Kore) Mahallesi’nde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında şüpheliler ve adreslerde yapılan aramalarda, çoraplara ve poşetlere gizlenmiş 112 fişek bonzai, 130 fişek eroin, 1 fişe toz esrar ve uyuşturucudan elde edildiği değerlendirilen 740 TL ele geçirildi.

ÇOCUKLAR DA OLAYA DAHİL

Operasyonlar kapsamında birisinin 2 aranma kaydı olduğu öğrenilen, suça sürüklenen 2 çocuk ve Ö.A. yakalandı. Suça sürüklenen çocukların, Çocuk Büro Amirliği’ne teslim edildiği öğrenilirken, uyuşturucuların kullanılmış ve kokmuş çoraplara saklanması ise dikkat çekti.

2'si çocuk 3 kişinin kokmuş çorapların içine sakladığı uyuşturucular ekipler tarafından bulundu


Son Dakika

Çocukluk hayalinin peşinden gitti, 20 yıldır motosikletiyle dünyayı geziyor IFAB, ofsayt kuralına düzenleme getiriyor! Artık tüm vücuduyla rakibin önünde olması gerekecek Kafesten kaçan ayı vatandaşların kabusu oldu! O anlar kamerada Vaka sayısında zirvede olan Samsun’da koronavirüslü şahıs parkta otururken yakalandı Türkiye’yi sarsan aile katliamının altından Bitcoin çıktı! “Artık bunu fakirler oynamasın” Selahattin Demirtaş, mahkemede Atatürk’ün meşhur sözünü tiye alarak savunma yaptı Kırmızı kentin mavi mahallesi! Bir yılda tek vaka dahi görülmedi, işin sırrı kızılcık hoşafında Genç adam, Çin’den gelen kargonun içinden çıkan üç kafalı ördek yavrusunu görünce gözlerine inanamadı

[ad_2]