Alanyalı forvet Babacar yine boş kaleye kaçırdı, şanssızlığına kendisi de isyan etti

208


22.04.2021 17:21

Alanyalı forvet Babacar yine boş kaleye kaçırdı, şanssızlığına kendisi de isyan etti, System.String[]

3-0 kaybedilen Beşiktaş karşılaşmasında boş kaleye kaçırdığı golle tepki çeken Babacar, Gaziantep maçında da benzer bir fırsatı değerlendiremedi. Takımı ilk yarıda 1-0 geride olduğu anlarda boş pozisyonda kalan 28 yaşındaki forvet, kalecinin alanı boşalttığı noktaya topu yuvarlayamadı. Arkadaşının attığı pasta boş durumda kalan Babacar, zor olanı yapıp topu dışarıya gönderdi Kaçan pozisyonun ardından 28 yaşındaki forvet de kendisine sinirelenip yüksek sesle bağırdı.

Babacar’ın şanssızlığı bitmiyor. 28 yaşındaki Senegalli forvet, Beşiktaş maçında kaçırdığı pozisyonun bir benzerini bugün Gaziantep karşısında da buldu. Ama Babacar zor olanı yapıp boş kaleye topu yollayamadı. Takımının ilk yarıda 1-0 geride olduğu anlarda Babacar, ceza sahası içine gelen pasta müsait duruma düştü. Pasa doğru hareketlenen kaleci, mevkisinden ayrıldı ve Babacar’a altın tepside fırsat sundu. Ama bu değerlendirelemedi.

ARKADAŞLARI TESELLİ ETTİ

Babacar golü kaçırdıktan sonra bir süre şok yaşadı ve kendi kendine bağırmaya başladı. Takım arkadaşları moralini bozmaması için Senegalli’ye destek verdi. Bunun ardından maç hareketlendi, Alanyaspor peş peşe goller buldu.

Alanyalı forvet Babacar yine boş kaleye kaçırdı, şanssızlığına kendisi de isyan etti
Alanyalı forvet Babacar yine boş kaleye kaçırdı, şanssızlığına kendisi de isyan etti


Son Dakika

Hakan Altun'un sağlık durumuyla ilgili açıklama! Durum korkulan gibi değil Hakan Altun’un sağlık durumuyla ilgili açıklama! Durum korkulan gibi değil Hukukçular Thodex vurgununu değerlendirdi: Araştırılması Çiftlik Bank'tan daha zor Hukukçular Thodex vurgununu değerlendirdi: Araştırılması Çiftlik Bank’tan daha zor Annesini öldürüp valize koyan cani evlat, uyurken polise yakalandı Annesini öldürüp valize koyan cani evlat, uyurken polise yakalandı Trabzonspor, Abdulkadir Parmak'ı disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bıraktı Trabzonspor, Abdulkadir Parmak’ı disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bıraktı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Thodex mağdurlarından biri şikayetçi oldu! Kaptırdığı para az buz değil Thodex mağdurlarından biri şikayetçi oldu! Kaptırdığı para az buz değil Lübnan'da ekonomik kriz derinleşiyor! Vatandaşlar rögar kapaklarını çalarak hurdacılara satıyor Lübnan’da ekonomik kriz derinleşiyor! Vatandaşlar rögar kapaklarını çalarak hurdacılara satıyor Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler