Atını asansörle lüks apartmanın üst katına çıkardı, ifadesi olaydan daha vahim

125


30.04.2021 23:41

İsrail’de lüks bir apartman dairesinde oturan arkadaşını ziyarete giden bir adam, atını çalınmasından korktuğu için yanında götürmek istedi ve asansörle yukarı çıkarmaya çalıştı. Atın sahibi polise verdiği ifadede, “Binaya at getirmemin sorun olacağını düşünmemiştim, at getirmenin yasak olduğu hiçbir yerde yazmıyordu” demesi herkesi şaşırttı.

İsrail’in başkenti Tel Aviv’de sıra dışı bir olay yaşandı. Kentte bulunan lüks bir apartmanda oturan bir kişi, atını da yanında götürmek istedi. Atı yukarı çıkarabilmek için asansöre bindirmeye çalışan adam, kapı tam kapanmadığı için başarılı olamadı. Olay, güvenlik kameralarına anbean yansırken, apartman sakinlerinin şikayetçi olması üzerine atın sahibi ve yanındaki arkadaşı gözaltına alındı.

“YASAK OLDUĞU HİÇBİR YERDE YAZMIYORDU”

Atın sahibi polise verdiği ifadede, “Bir arkadaşı ziyarete geldim. Binaya at getirmemin sorun olacağını düşünmemiştim, at getirmenin yasak olduğu hiçbir yerde yazmıyordu. Dışarıda bırakamazdım, pahalı bir at. Dışarıda bıraksaydım çalınabilirdi” dedi.Polis, olayda atın zarar görüp görmediğini araştırmaya devam ederken, Tel Aviv Belediyesi de veterinerlerden konuyu incelemesini istedi.

Atını asansörle lüks apartmanın üst katına çıkardı, ifadesi olaydan daha vahim


Son Dakika

Boynukalın, Boynukalın, “Hepinize kaliteli pamuk aldım” sözlerinden dolayı pişman oldu Kürtaj ve hacamat yapılan kaçak iş yerine baskın! Mutfaktan çıkan nargile pes dedirtti Kürtaj ve hacamat yapılan kaçak iş yerine baskın! Mutfaktan çıkan nargile pes dedirtti Ada sakinleri endişeli! Büyükada'yı 'salya' sardı Ada sakinleri endişeli! Büyükada’yı ‘salya’ sardı Bankacılıkta yeni dönem resmen başladı! Artık işlem yapmak için şubeye gitmeye gerek yok Bankacılıkta yeni dönem resmen başladı! Artık işlem yapmak için şubeye gitmeye gerek yok Bariyerleri yıkarak 1 Mayıs'ı Taksim'de kutlamak isteyenler gözaltına alındı Bariyerleri yıkarak 1 Mayıs’ı Taksim’de kutlamak isteyenler gözaltına alındı Tam kapanmanın ardından açılma nasıl olacak? Bakan Koca süreci anlattı Tam kapanmanın ardından açılma nasıl olacak? Bakan Koca süreci anlattı 15 yaşındaki çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunan Mehmet Arzık, şimdi de aileyi tehdit ediyor 15 yaşındaki çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunan Mehmet Arzık, şimdi de aileyi tehdit ediyor Atletle poz veren Nur Fettahoğlu'nun zayıflığı hayranlarını korkuttu Atletle poz veren Nur Fettahoğlu’nun zayıflığı hayranlarını korkuttu