Bahçeli’nin yardımcısından Habertürk sunucusuna ağır sözler: Tam bir kokuşmuşluk

130


04.05.2021 13:10

Bahçeli'nin yardımcısından Habertürk sunucusuna ağır sözler: Tam bir kokuşmuşluk, System.String[]

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya hesabından Habertürk sunucusu Ebru Baki’ye yönelik ağır ithamlarda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıkladığı 100 maddelik yeni anayasa teklifinin konuşulduğu programa büyük tepki gösteren MHP’li Yönter, sunucu Ebru Baki için “MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir. Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin bugün açıkladığı 100 maddelik yeni anayasa teklifinin konuşulduğu Habertürk’teki programın sunucusu Ebru Baki’yi hedef gösterdi ve ağır hakaretlerde bulundu.

Bahçeli'nin yardımcısından Habertürk sunucusuna ağır sözler: Tam bir kokuşmuşluk
MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter.

Yönter şunları yazdı:

1)- Habertürk’te art niyetli Ebru Baki’ye konuk olan Kemal Öztürk, Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu ile Gülfem Saydam Sanver’in Genel Başkanımızın 100 maddelik anayasa önerisini karalama çabaları edepsizlik ve terbiyesizliktir. Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi?

2)- Ebru Baki, her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir….Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur…Bugünkü golü çıkaramayınca çirkefliği ve çirkinliğe tercih ettiler. Yuh olsun!

Bahçeli'nin yardımcısından Habertürk sunucusuna ağır sözler: Tam bir kokuşmuşluk

Devlet Bahçeli canlı yayında açıkladı: 100 maddelik yeni anayasa önerimizin hazırlık aşaması tamamlandı

Bahçeli'nin yardımcısından Habertürk sunucusuna ağır sözler: Tam bir kokuşmuşluk


Son Dakika

Vakit geçmesin diye topu oyuna sokmak isterken yere düşen Yılmaz Vural'in hali yürekleri burktu Vakit geçmesin diye topu oyuna sokmak isterken yere düşen Yılmaz Vural’in hali yürekleri burktu Selçuk Bayraktar'ın '20 yaş challenge' paylaşımına beğeni yağdı! İşte 2005 yılına ait ilk İHA deneme uçuşları Selçuk Bayraktar’ın ’20 yaş challenge’ paylaşımına beğeni yağdı! İşte 2005 yılına ait ilk İHA deneme uçuşları 10 yaşındaki Kerim Can, 46 saat sonra ormanlık alanda bulundu 10 yaşındaki Kerim Can, 46 saat sonra ormanlık alanda bulundu Derbi öncesi kamera karşısına geçen Larin, Derbi öncesi kamera karşısına geçen Larin, “Benim idolüm Drogba, her yerden gol atarım” dedi Rusya Kadın Milli Takımı futbolcusu Todua: Erkek futbolculara maç öncesi cinsel ilişki yasak ama bize serbest Rusya Kadın Milli Takımı futbolcusu Todua: Erkek futbolculara maç öncesi cinsel ilişki yasak ama bize serbest Kaymakam, ormanda kiralık araç içerisinde cinsel ilişkiye girerken basıldı Kaymakam, ormanda kiralık araç içerisinde cinsel ilişkiye girerken basıldı TV8'in dizisi reyting kurbanı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir final yapıyor TV8’in dizisi reyting kurbanı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir final yapıyor Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan oyuncu Uğur Güneş, yeni dizisi için imaj değiştirdi Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılan oyuncu Uğur Güneş, yeni dizisi için imaj değiştirdi