Başarının sırrı bu karede İtalyan futbolcular milli marşlarını haykırarak okudu

106


16.06.2021 22:41

A Grubu’ndaki ilk maçta Türkiye’yi 3-0 yenerek EURO 2020 finali için mesaj yollayan İtalya Milli Takımı, İsviçre maçına çok büyük hırsla çıktı. İtalyan futbolcular, milli marşlarını avazı çıkarcasına bağırarak okudu. Kariyerinde birçok başarısı olan takımın tecrübeli isimlerinden Bonucci, arkadaşlarının omzundan çekerek marşı haykırdı. Birbirlerine kenetlenen İtalyan futbolcular, Türk futbolseverlerden de alkış aldı.

Turnuvanın en iyi fotoğraflarından birisini İtalya Milli Takımı verdi. Türkiye’yi 3-0 yendiği karşılaşmada Gök Mavililer, maç boyu bitmek bilmeyen enerjisiyle farkı açmak için çok çaba gösterdi. O karşılaşmada Milli Takımımız daha büyük bir kaza da yaşayabilirdi ama korkulan olmadı. Türkiye maçında ortaya koyduğu futbolla herkesin dikkat çeken İtalya, İsviçre karşılaşmasına büyük hırsla çıktı. İtalyan oyuncuların marş okuma coşkusu da adeta başarının mesajı oldu.

BİRBİRLERİNE KENETLENDİLER

Takımın tecrübeli ve genç futbolcuları milli marşlarını hep bir ağızdan okudu. Yan yana dizilen futbolcular, birbirlerinin eşofmanından çekerek kendilerini havaya soktu. Takımın tecrübelisi Bonucci ise maça çıkmadan fazla hırsını adeta marşta attı. Bu fotoğraf sonrası sosyal medyada İtalya Milli Takımı’nı ve Bonucci’yi tebrik eden çok fazla Türk futbolsever oldu.

Başarının sırrı bu karede! İtalyan futbolcular milli marşlarını haykırarak okudu


Son Dakika

Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü 00:12 Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü ABD'nin başkanları değişiyor, huyları değişmiyor! Trump'tan sonra Biden da gazeteci azarladı 23:58 ABD’nin başkanları değişiyor, huyları değişmiyor! Trump’tan sonra Biden da gazeteci azarladı Arap spiker aşka geldi! Tribündeki güzel seyirciyi görünce maçı bırakıp serenat yaptı 23:28 Arap spiker aşka geldi! Tribündeki güzel seyirciyi görünce maçı bırakıp serenat yaptı İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu 22:23 İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu Eğlenmek için gittiği bara göğüs dekoltesi nedeniyle alınmayan kadın isyan etti 21:59 Eğlenmek için gittiği bara göğüs dekoltesi nedeniyle alınmayan kadın isyan etti Maçı stattan seyreden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yıkan skor! Üzüntüsü yüzüne yansıdı 21:54 Maçı stattan seyreden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yıkan skor! Üzüntüsü yüzüne yansıdı Milli Takım gruptan nasıl çıkar? İmkansız gibi ama mucize bizim işimiz 21:12 Milli Takım gruptan nasıl çıkar? İmkansız gibi ama mucize bizim işimiz Saadet Partisi'ndeki gerilimde yeni perde! Eski Genel Başkan Mustafa Kamalak da safını seçti 19:31 Saadet Partisi’ndeki gerilimde yeni perde! Eski Genel Başkan Mustafa Kamalak da safını seçti