Beşiktaş, şampiyonluk kupasını Galatasaray’ın stadında kaldırmak için harekete geçiyor

129


02.05.2021 10:20

Siyah-Beyazlılar, Hatay’ı 7-0 mağlup ederek geri sayıma başladı. Beşiktaş, şampiyonluk kupasını Galatasaray’la oynayacağı maçın ardından kaldırmak istiyor. Fenerbahçe’nin BB Erzurumspor karşısında puan kaybetmesi halinde, Süper Lig şampiyonluk kupasının Türk Telekom Stadyumu’na getirilmesini talep edecek Kara Kartal.

Beşiktaş, pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe – Erzurumspor maçının sonucunu beklemeye koyuldu. Siyah beyazlılar, bu karşılaşmadan sarı lacivertlilerin puan kaybetmesi sonucunda Türkiye Futbol Federasyonu’na şampiyonluk kupası için başvuruda bulunmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş, şampiyonluk kupasını Galatasaray'ın stadında kaldırmak için harekete geçiyor

Kartal, eğer Fenerbahçe, Erzurumspor karşısında beraberlik ya da mağlubiyet alırsa, federasyona gelecek hafta oynayacakları Galatasaray maçına şampiyonluk kupasının getirilmesi için başvuruda bulunacak. Beşiktaş’la Fenerbahçe arasında şu an 8 puan fark bulunuyor. Beraberlik durumunda bu fark 7’e inecek. Bu durumda bir sonraki hafta siyah beyazlılar, Galatasaray’ı mağlup ederse şampiyonluğunu ilan etmiş olacak.

Beşiktaş, şampiyonluk kupasını Galatasaray'ın stadında kaldırmak için harekete geçiyor


Son Dakika

Uğurcan Çakır, rekor bir bedelle İtalyan ekibi Inter'e transfer oluyor Uğurcan Çakır, rekor bir bedelle İtalyan ekibi Inter’e transfer oluyor Adıyaman 1954 Başkanı Cevher Erdem, şampiyonluk yaşayan ilk kadın başkan olarak tarihe geçti Adıyaman 1954 Başkanı Cevher Erdem, şampiyonluk yaşayan ilk kadın başkan olarak tarihe geçti Türkiye'ye girişteki PCR testi zorunluluğu 15 ülke için kaldırıldı Türkiye’ye girişteki PCR testi zorunluluğu 15 ülke için kaldırıldı Ekranlarda skandal sözler! Hatay Basın Sözcüsü yorumcuyla tartıştı, Ekranlarda skandal sözler! Hatay Basın Sözcüsü yorumcuyla tartıştı, “Lan şerefsiz” diye bağırdıktan sonra yayından atıldı Bu kadarına da pes! Fenomen olmak uğruna 14 yaşındaki kızları öldüresiye dövdüler Bu kadarına da pes! Fenomen olmak uğruna 14 yaşındaki kızları öldüresiye dövdüler Trafikte maganda dehşeti! Lüks otomobilden inip önce tekme attı sonra yangın tüpüyle saldırdı Trafikte maganda dehşeti! Lüks otomobilden inip önce tekme attı sonra yangın tüpüyle saldırdı Gerilim tırmanıyor! Kim'in kız kardeşi resmen savaş çağrısında bulundu: İnsan artıklarına yanıtımız ağır olacak Gerilim tırmanıyor! Kim’in kız kardeşi resmen savaş çağrısında bulundu: İnsan artıklarına yanıtımız ağır olacak MİT ve Emniyet'ten ortak operasyon! Elinde kılıcıyla infaz yapan terörist İstanbul'da yakalandı MİT ve Emniyet’ten ortak operasyon! Elinde kılıcıyla infaz yapan terörist İstanbul’da yakalandı