Boşta kalan Nwakaeme’nin yaptığı kafa vuruşu direkte patladı, Muslera da arkadaşlarına yüklendi

135

[ad_1]

21.04.2021 19:36

Maçın ilk bölümünde Muslera ve Trabzonspor karşılaşması oldu adeta. Karşılaşmanın 25. dakikasında Trabzonspor’un sol kanattan kullandığı köşe vuruşunda ön direkteki Ekuban’ın içeriye çevirdiği topa Nwakaeme’nin boş pozisyondayken yaptığı kafa vuruşu direkte patladı. Bordo-Mavililer, ilk 25 dakikada tam 4 net fırsatı yararlanamadı, bu direk de beşincisi oldu.

Bordo-Mavililer’in ilk 25 dakikada girdiği pozisyonları değerlendirememesi Trabzonsporlu taraftarları adeta strese soktu. Maçın ilk bölümüü Muslera ve Trabzonspor arasında geçti. Daha maç başlar başlamaz Trabzonspor etkili geldi, Muslera izin vermedi. Nwakaeme’nin direğinden önce de Bakasetas’ın etkili şutunu çıkardı.

BU KEZ DİREK YARDIM ETTİ

Üst üste kurtarışlarla takımını sırtlayan Muslera’ya 25’inci dakikada bu kez direk yardım etti. Ekuban’ın kornerde içeriye çevirdiği topa boşta kalan Nwakaeme arkası dönükken kafa vuruşu yaptı, top süzülerek direğe çarptı. Muslera bu pozisyonun ardından arkadaşlarına sert yüklendi.

Boşta kalan Nwakaeme'nin yaptığı kafa vuruşu direkte patladı, Muslera da arkadaşlarına yüklendi
Boşta kalan Nwakaeme'nin yaptığı kafa vuruşu direkte patladı, Muslera da arkadaşlarına yüklendi


Son Dakika

Hekimoğlu dizisinin yıldızı Aytaç Şaşmaz, Baht Oyunu'nun başrolü oldu Hekimoğlu dizisinin yıldızı Aytaç Şaşmaz, Baht Oyunu’nun başrolü oldu Bir dönem rakiplerine evinde cehennemi yaşatan Galatasaray, 4 maçtır iç sahada kazanamıyor Bir dönem rakiplerine evinde cehennemi yaşatan Galatasaray, 4 maçtır iç sahada kazanamıyor Arda Turan: Bazı şeyler zor ve ne anlatacağım bilmiyorum, hocamız bu yaşında gece gündüz emek veriyor Arda Turan: Bazı şeyler zor ve ne anlatacağım bilmiyorum, hocamız bu yaşında gece gündüz emek veriyor Son Dakika: İngiltere ve Danimarka'dan Türkiye'ye uçuşlar açılıyor Son Dakika: İngiltere ve Danimarka’dan Türkiye’ye uçuşlar açılıyor ABD, Türkiye'yi resmen F-35 programından çıkardı ABD, Türkiye’yi resmen F-35 programından çıkardı Bilim Kurulu Üyesi Turan'dan tam kapanma açıklaması: Tam kapanma önemli bir seçenek, çünkü hastaları kaybediyoruz Bilim Kurulu Üyesi Turan’dan tam kapanma açıklaması: Tam kapanma önemli bir seçenek, çünkü hastaları kaybediyoruz Yılmaz Vural son saniye zaferiyle havalara uçunca öğrencisi Emrah Başsan, Yılmaz Vural son saniye zaferiyle havalara uçunca öğrencisi Emrah Başsan, “Çok komik adam” yorumunu yaptı Kağıttan gemilerini yüzdürdüğü çaya düşen 5 yaşındaki Ferman, hayatını kaybetti Kağıttan gemilerini yüzdürdüğü çaya düşen 5 yaşındaki Ferman, hayatını kaybetti

[ad_2]