Bu vahşetin tarifi yok Sekiz aylık hamile kadının karnını yarıp bebeğini çaldı

162

[ad_1]

19.03.2021 10:46

Brezilya’da 22 yaşındaki bir kadın, sekiz aylık hamile Pamella Ferreira Andrade Martins isimli kadını öldürdükten sonra karnını açıp bebeğini çaldı.

1

Talihsiz kadının bir akrabası, katilin Pamella’yı öldürdükten sonra cesedini banyoya attığını ve banyo kapısını kilitlediğini, bu nedenle kapının kırılarak açıldığını söyledi.

2

İsmi açıklanmayan 22 yaşındaki kadın, çaldığı bebeğin ölmesi üzerine hastaneye gitti. Cani kadın, bebeğin kendisine ait olduğunu, bebekle birlikte merdivenden düştükten sonra bebeğin öldüğünü söyledi.

3

Yapılan testler sonucunda bebeğin kadına ait olmadığı anlaşılınca kadın, Pamella’nın cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındı.

4

Polis, kadının cinayet günü Pamella ile görüldüğünü tespit etti. Pamella’nın akrabaları, polise cinayeti işleyen kadının bedeli ne olursa olsun çocuk sahibi olacağını söylediğini anlattı.

5

Pamella ardında iki yaşında bir erkek çocuğu bıraktı. Bebeğin kesin ölüm nedeni, yapılacak otopsi sonrası belli olacak.

6

Son Dakika Bu vahşetin tarifi yok! Sekiz aylık hamile kadının karnını yarıp bebeğini çaldı – Son Dakika


Diğer Galeriler

Eşini aldattığı iddialarıyla olay olan Sarah Kohan, küvetten çırılçıplak pozunu paylaştı Arabada cinsel ilişkiye girerken basılan çift, polise ecel teri döktürdü 1 kadın, 1 göç, 1 başarı! Dünyanın gerçek Masterchef’i Mardin’de yaşıyor Estetik ameliyatı olan TV yıldızının burnu çürümeye başladı! Çaresizce yardım bekliyor

[ad_2]