Burak Deniz’den çok konuşulacak evlilik açıklaması

217


17.03.2021 22:51

Etiler’de görüntülenen oyuncu Burak Deniz, yaptığı evlilik açıklamasıyla bomba etkisi yarattı. Deniz, ‘Didem Soydan’la evlenmeyi düşünüyor musunuz?’ sorusuna, “Didem’le vakit geçiriyorum. Kısmet bu işler” yanıtını verdi.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı ile izleyicinin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Burak Deniz, Etiler’de bir hastane çıkışında görüntülendi.

Burak Deniz'den çok konuşulacak evlilik açıklaması

SET KOŞTURMACASI İÇİNDE

Şu sıralar ünlü model Didem Soydan ile dolu dizgin ilişki yaşayan Burak Deniz, gazetecilerden gelen soruları yanıtladı.”Set çok yoğun devam ediyor. Evden işe işten eve geliyorum” diyen ünlü oyuncu, evlilik sorusuna bomba etkisi yaratan bir yanıtla karşılık verdi.

“DİDEM’LE VAKİT GEÇİRİYORUM”

Evliliği düşünmediği her halinden belli olan Burak Deniz, “Didem’le vakit geçiriyorum. Evde kişisel bakımlarımı yapıyorum. Evlilik olayları içinde kısmet bu işler” dedi. Öte yandan Didem Soydan’ın Alina Boz ile olduğu paylaşımları kıskandığı haberlerini kesin bir dille yalanlayan Deniz, “Saçma sapan haberler konuşmaya gerek yok” diyerek sözlerini noktaladı.

Burak Deniz'den çok konuşulacak evlilik açıklaması
Burak Deniz'den çok konuşulacak evlilik açıklaması


Son Dakika

Akaryakıtta tavan fiyat uygulaması başladı! İşte il il uygulanacak fiyat farkları Milyonda bir görülüyor! Yumurtadan tek kanatlı güvercin çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çanakkale, ecdadımızın yazdığı şanlı bir destandır Beşiktaş milli arada, Sergen Yalçın’la 2+1 yıllık yeni sözleşme imzalayacak Bayern Münih maçında penaltı yaptıran Vedat Muriqi’ye çok sert tepki: Korkunç bir futbolcu, utanç verici ABD’yi kana bulayan katil “cinsel ilişki bağımlısıyım” dedi! Topa dünyaca ünlü oyuncu da girdi Galatasaray’ın eski antrenörü Hasan Şaş, havalimanında bir vatandaşla tartıştı Demet Akalın’ın “Kızım bile seyretmiyor, yazık” dediği Aleyna Tilki’den manidar yanıt