Cani ağabey, 15 yaşındaki kız kardeşinin boğazını keserek öldürdü

466

[ad_1]

16.03.2021 21:53

Konya’da lise 1’inci sınıf öğrencisi 15 yaşındaki kız çocuğu, 25 yaşındaki ağabeyi tarafından bıçakla boğazı kesilip, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürüldü. Ağabeyin, şizofreni tedavisi için yatırıldığı hastaneden bugün kaçıp, eve gelerek cinayeti işlediği belirlendi. 7 Mart’ta ‘#Kadınaşiddetehayır’ mesajı paylaştığı da öğrenilen ağabey, cinayetten bir süre sonra eve döndüğünde polis tarafından gözaltına alındı.

Konya’nın merkez Selçuklu ilçesi Selahattin Eyyübi Mahallesi Gençtürk Sokak’ta saat 18.10 sıralarında meydana gelen olayda, eve gelen aile bireyleri, evde bulunan Yağmur B’nin kapıyı açmaması ve kapının da kilitli olması üzerine endişelenerek polise haber verdi.

İhbar üzerine gelen ve çilingir yardımıyla eve giren polis, lise öğrencisi Yağmur B’yi bıçakla boğazı kesilmiş ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış halde kanlar içerisinde buldu. Yapılan kontrolde talihsiz kızın yaşamını yitirdiği belirlendi. Polis, yaptığı araştırmada Yağmur B’nin şizofreni tedavisi için bugün Konya Şehir Hastanesi’ne yatırılan ve hastaneden kaçan ağabeyi Soner B. tarafından öldürüldüğünü belirledi.

Cani ağabey, 15 yaşındaki kız kardeşinin boğazını keserek öldürdü

TEKRAR EVE DÖNDÜ

Olaydan sonra kaçan ve bir süre sonra eve gelen Soner B, polis ekiplerince gözaltına alındı. Öte yandan, Soner B’nin 7 Mart’ta ‘#Kadınaşiddetehayır’ mesajı paylaştığı ortaya çıktı.

25 yaşındaki genç, 15 yaşındaki kız kardeşinin boğazını keserek öldürdü
Cani ağabey, 15 yaşındaki kız kardeşinin boğazını keserek öldürdü


Son Dakika

İki genç kış uykusundan uyanan ayıyla karşılaştı: Yeni mi uyandın aslan? Selamünaleyküm AK Parti MKYK’da köklü değişim! Binali Yıldırım’a da yeni görev verilecek Son Dakika! İki doz koronavirüs aşısı yaptıranlar, 3 ay içindeki riskli temaslarında karantinaya girmeyecek 4.5 milyon doz Pfizer/BioNTech aşısı, Mart sonuna kadar Türkiye’de olacak Acımasız kadının hamile kediyi dövdüğü görüntüler infial yarattı! Akıllarda ise tek bir soru: Neden? Evlenmelerine izin verilmeyen iki genç el ele tutuşup 4’üncü kattan atladı 15 yaşındaki kızını istismar edip sosyal medyadan paylaşan baba tutuklandı Üvey oğlundan hamile kalan sosyal medya fenomeni ikinci kez anne olmak istiyor

[ad_2]