Çin’de telesiyejde asılı kalan turist metrelerce yüksekten aşağı çakıldı

154

[ad_1]

16.03.2021 20:37

Çin’deki bir kayak merkezinde telesiyejde asılı kalan talihsiz turist, metrelerce yüksekten aşağı çakıldı. Hastanede tedavi altına alınan adamın iyi olduğu öğrenildi.

Çin’in başkenti Pekin’in yaklaşık 120 mil kuzeybatısındaki Hebei eyaletinde bulunan Zhangjiakou’nun Chongli bölgesindeki Wanlong Kayak Merkezi’nde dün bir turist telesiyejden düştü. Tahlisiz adam, son anda telesiyejdeki diğer yolcular tarafından montunda yakalanması ile metrelerce yüksekte bir süre asılı kaldı.

YER DEĞİŞTİRİRKEN DÜŞTÜ

Görevlilerin yardım etmek için telesiyeje tırmandığı sırada ise tahlisiz adam, montunun yolcuların elinden kayması ile metrelerce yüksekten yere çakıldı. Yetkililer, talihsiz adamın hareket halindeki telesiyejde yer değiştirmek istediği sırada düştüğünü belirtti. Sağlık durumuna iyi olduğu aktarılan turistin, hastanede tedavi altına alındığı bildirildi. Öte yandan geçtiğimiz Ocak ayında ise Chongli bölgesinde bulunan 7 kayak merkezinden 1’inde açıktaki bir kabloya takılarak düşen bir turist, ağır şekilde yaralanmış, polis olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Çin'de telesiyejde asılı kalan turist metrelerce yüksekten aşağı çakıldı


Son Dakika

Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’ı gümbür gümbür! Efsane sezonu yıllar sonra tekrar yaşayabilirler ABD istihbaratına göre Rusya ve İran, 2020 başkanlık seçimlerini etkilemeye çalışmış Ankara’da 3’üncü cemrenin ardından yağan kar şaşkınlık yarattı Hakan Hatipoğlu, Survivor 2021’in şampiyonunu açıkladı 15 yaşındaki kızını istismar edip sosyal medyadan paylaşan baba tutuklandı Vaka sayısı en çok artan iller arasında bulunuyor! Iğdır Valisi Sarıibrahim’den acil durum çağrısı Türkiye Kupası yarı final maçında Beşiktaş, sahasında Başakşehir’i 3-2 yendi ve finale yükseldi Çiçek satan annesini “Oxford’da okuyorum” diye kandıran Merve Bozkurt’un yalanı İngiltere’de de gündem oldu

[ad_2]