“Cinselleştirilmek istemiyorum“ diyen Billie Eilish, kabak çiçeği gibi açıldı

143


1

Geçtiğimiz haftalarda imaj değişikliğine giderek saçlarını sarıya boyatan şarkıcı Billie Eilish, kendine özgü tarzından farklı kıyafetlerle kamera karşısında poz verdi.

2

Grammy’de en büyük dört ödülü birden kazanan ilk kadın ve en genç şarkıcı olarak tarihe geçen Billie Eilish’ın görüntüsü, Hollywood’un efsane ismi Marilyn Monroe’ya benzetildi.

3

Önceki röportajlarında vücuduyla gündeme gelmek istemediğini belirten dünyaca ünlü yıldız, “Cinselleştirilmek istemiyorum” sözleriyle düşüncesinde kararlı olduğunu göstermişti.

4

Ancak başarılı şarkıcı son pozlarıyla sağ gösterip sol vurdu. Salaş, bol ve kapalı kıyafetlerle gördüğümüz Eilish, yarı çıplak soyundu.

5

Değişimi hakkında konuşan Billie Eilish, “Kendimi daha fazla kadın gibi hissediyorum” ifadelerini kullandı. Eilish, “Mesele, sizi neyin iyi hissettirdiği meselesi. Ameliyat olmak istiyorsanız yaptırın. Bir elbise giymek isteyip de birileri siz onu giydiğinizde çok büyük gösterdiğinizi söylüyorsa takmayın. İyi göründüğünüzü hissediyorsanız iyi görünüyorsunuzdur” dedi.

6

Ünlü müzisyen, geçtiğimiz günlerde cinsel taciz, zorlama ve kontrol konularını vurgulayan yeni şarkısı ‘Your Power’ın klibini yayınlamıştı. Şarkıcı, klibin, kadın algılarını onların görünüşlerine göre değerlendiren izleyicilere bir mesaj olduğunu söyledi.

7

Öte yandan genç şarkıcının pozları 6 dakika içinde 1 milyon beğeni alarak Instagram’da rekor kırdı.

8

9

10

11

12

13