Demet Akalın’ın “Kızım bile seyretmiyor, yazık“ dediği Aleyna Tilki’den manidar yanıt

167

[ad_1]

18.03.2021 08:09

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, ünlü sanatçı Demet Akalın’ın kendisi için “Star olacağım diyordu çocuk dizisinde oynuyor. Yazık. Artık Hira bile açıp seyretmiyor” sözlerine yanıt verdi. Tilki, “Kim ne demiş bakmıyorum bile. Yalnız çalıştığım ekip Grammy aldı, beni eleştirenler asıl onu konuşsunlar!” ifadelerini kullandı.

Bir dönem sık sık Aleyna Tilki ile bir araya gelen ve genç şarkıcıyı yere göğe sığdıramayan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş; “Dünya starı olacağım dedi yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar destek çıkmadı. Ben ilk çıktığında çok destek oldum. Olmuyor yani zorlamanın anlamı yok. ‘Ben dünya starı olacağım’ diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

“KİM NE DEMİŞ BAKMAM”

Gazetecilerle karşılaşan Tilki ise bu sözlere manidar bir şekilde yanıt vererek, “Kim ne demiş bakmıyorum bile. Yalnız çalıştığım ekip Grammy aldı, beni eleştirenler asıl onu konuşsunlar!” dedi.

“OYUNCULUK KARİYERİM OLMAYACAK”

Aleyna Tilki, oyunculuğa devam edip etmeyeceği sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Oyunculuk denilemez aslında. Ben bir müzikalde oynadım. Ve geriye dönüp baktığımda iyi ki yer almışım diyorum. Ama oyunculuğa dair bir kariyerim olmayacak.”

Demet Akalın'ın Kızım bile seyretmiyor, yazık dediği Aleyna Tilki'den manidar yanıt

Demet Akalın, bir ara arasından su sızmayan Aleyna Tilki’yi yerden yere vurdu


Son Dakika

Galatasaray, opsiyonun devreye girmesini beklemeden Arda Turan’ın sözleşmesini uzatacak Isıtıcı fiyatıyla çıkan anlaşmazlık nedeniyle baba-oğula testereyle saldırdılar Akaryakıtta tavan fiyat uygulaması başladı! İşte il il uygulanacak fiyat farkları İstanbul’da dehşete düşüren kaza! Lüks otomobiliyle iki kişiye çarpan sürücü olay yerinden böyle kaçtı Milyonda bir görülüyor! Yumurtadan tek kanatlı güvercin çıktı Koronavirüse yakalanan ünlü türkücü İsmail Hazar yoğun bakıma alındı Bakıcının sır ölümünde her şeyi ortaya çıkaracak itiraf mesajı, baro wifi ağına bağlı telefondan atılmış Uyuşturucu maddeyle yakalanan Ayşegül Çınar: Büyük tuzağın içindeyim

[ad_2]