Demet Akalın’ın yorumu kafa karıştırdı Danla Bilic’in evlendiği iddiası sosyal medyayı salladı

134

[ad_1]

26.04.2021 22:02

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in evlendiği iddiası kafaları karıştırdı. Bilic’in paylaştığı fotoğrafa “Evlendi mi” yorumunu yapan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi. Ünlü şarkıcının o yorumuna Bilic’ten de yanıt gecikmedi.

Şöhretini Youtube’da çektiği makyaj videoları ile yakalayan Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman ile dolu dizgin aşkına devam ediyor.

“EVLENDİN Mİ” YORUMU KAFA KARIŞTIRDI

Şu sıralar tatil yapan çiçeği burnunda aşıklar, Tulum’un ardından Miami’ye geçti. Miami’de mağazaları dolaşırken çektirdiği fotoğrafları Instagram’dan paylaşan Danla Bilic, kafaları karıştıran bir yorumla karşılaştı.Sosyal medya fenomeninin karelerin altına, “Evlendin mi” diye yorum atan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi.

ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA EVLENİBİLİR

Kullanıcıların aklına o yorumdan sonra ‘acaba evlendi mi?’ sorusu gelirken çok geçmeden Bilic’ten yanıt geldi. Ünlü fenomen, Akalın’ın yorumuna, “Yok yok” diyerek yanıt verdi. Ancak ikilinin önümüzdeki aylarda evleneceği iddia edildi.

Demet Akalın'ın yorumu kafa karıştırdı! Danla Bilic'in evlendiği iddiası sosyal medyayı salladı
Demet Akalın'ın yorumu kafa karıştırdı! Danla Bilic'in evlendiği iddiası sosyal medyayı salladı


Son Dakika

Tam kapanma döneminde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacak yerlerin ve kişilerin listesi açıklandı Tam kapanma döneminde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacak yerlerin ve kişilerin listesi açıklandı 17 günlük tam kapanma kapsamında 7 sektör hariç işletmelerin faaliyetlerine ara verildi 17 günlük tam kapanma kapsamında 7 sektör hariç işletmelerin faaliyetlerine ara verildi Tam kapanma futbolu etkileyecek mi? TFF'den merak edilen soruya yanıt geldi Tam kapanma futbolu etkileyecek mi? TFF’den merak edilen soruya yanıt geldi 'Tam kapanma' tabirine Mehmet Ceyhan'dan itiraz var: Bu tedbirlere sıkı kapanma daha uygun ‘Tam kapanma’ tabirine Mehmet Ceyhan’dan itiraz var: Bu tedbirlere sıkı kapanma daha uygun Kripto Faruk'un eski sevgilisinden soruşturmanın seyrini değiştirecek sözler: Tek başına değil Kripto Faruk’un eski sevgilisinden soruşturmanın seyrini değiştirecek sözler: Tek başına değil Taş ocağı gerginliğinde Tarkan'dan hemşehrilerine destek: Haklı isyanınızda yanınızdayım Taş ocağı gerginliğinde Tarkan’dan hemşehrilerine destek: Haklı isyanınızda yanınızdayım Kobani davası olaylı başladı! Avukatlar salonu terk etti, Selahattin Demirtaş Kobani davası olaylı başladı! Avukatlar salonu terk etti, Selahattin Demirtaş “128 milyar dolar nerede?” yazılı kağıdı gösterdi Avrupa Güreş Şampiyonası'nda göğsümüzü kabartan Rıza Kayaalp'i havalimanında karşılayan olmadı Avrupa Güreş Şampiyonası’nda göğsümüzü kabartan Rıza Kayaalp’i havalimanında karşılayan olmadı

[ad_2]