Dünyaca ünlü gazeteci Jack Todd, Burcu Biricik’in Fatma dizisindeki başarısını öve öve bitiremedi

136


04.05.2021 08:51

Netflix’te yayınlanan Fatma dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu Burcu Biricik’in ünü ülke sınırını aştı. Fatma dizisini izleyen dünyaca ünlü Kanadalı gazeteci Jack Todd, Biricik için “Şimdiye kadar gördüğüm en büyük performanslardan biri” yorumunu yaptı.

Rol aldığı her dizideki başarısıyla adından söz ettiren Burcu Biricik, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız dizilerindeki başarısının yanı sıra Netflix’te yayınlanan Fatma ile de başarısına başarı ekledi. Oyuncu, istemeden de olsa pek çok kişiyi öldüren temizlikçi bir kadına hayat verdiği Fatma dizisinin Netflix’te yayınlanması ile birlikte, dünyanın farklı ülkelerinden de övgü dolu yorumlar ve mesajlar alıyor.

“ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ PERFORMASLARDAN”

Ünü ülke sınırını aşan Biricik için en gururlandıran yorumlar biri de Kanadalı gazeteci Jack Todd’den geldi. Fatma’yı izleyen Todd, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Türk oyuncu Burcu Biricik’in Fatma’da Netflix’teki performansı, şimdiye kadar gördüğüm en büyük performanslardan biri. Tüm prodüksiyon birinci sınıf ve sonuç son derece yoğun bir dram. Kendinize nefes almayı hatırlatmanız gereken türden” ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü gazeteci Jack Todd, Burcu Biricik'in Fatma dizisindeki başarısını öve öve bitiremedi

Güzel oyuncu Burcu Biricik ise Todd’un bu tweet’ini retweet ederek emoji ile teşekkürlerini iletti.

Dünyaca ünlü gazeteci Jack Todd, Burcu Biricik'in Fatma dizisindeki başarısını öve öve bitiremedi
Dünyaca ünlü gazeteci Jack Todd, Burcu Biricik'in Fatma dizisindeki başarısını öve öve bitiremedi


Son Dakika

Rusya Kadın Milli Takımı futbolcusu Todua: Erkek futbolculara maç öncesi cinsel ilişki yasak ama bize serbest Rusya Kadın Milli Takımı futbolcusu Todua: Erkek futbolculara maç öncesi cinsel ilişki yasak ama bize serbest Florida'da okul müdürü 6 yaşındaki kıza kürekle şiddet uyguladı Florida’da okul müdürü 6 yaşındaki kıza kürekle şiddet uyguladı Kaymakam, ormanda kiralık araç içerisinde cinsel ilişkiye girerken basıldı Kaymakam, ormanda kiralık araç içerisinde cinsel ilişkiye girerken basıldı TV8'in dizisi reyting kurbanı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir final yapıyor TV8’in dizisi reyting kurbanı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir final yapıyor Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan oyuncu Uğur Güneş, yeni dizisi için imaj değiştirdi Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılan oyuncu Uğur Güneş, yeni dizisi için imaj değiştirdi Çin'in fırlattığı roket kontrolden çıktı, Dünya'ya düşüyor! 3 kentte çok sayıda kişi hayatını kaybedebilir Çin’in fırlattığı roket kontrolden çıktı, Dünya’ya düşüyor! 3 kentte çok sayıda kişi hayatını kaybedebilir 17 günlük tam kapanma, 19 Mayıs tatili nedeniyle bir hafta daha uzayabilir 17 günlük tam kapanma, 19 Mayıs tatili nedeniyle bir hafta daha uzayabilir Cami provokasyonunun ardından bu kez de sokağa çıktılar! Alparslan Kuytul ve beraberindekiler gözaltına alındı Cami provokasyonunun ardından bu kez de sokağa çıktılar! Alparslan Kuytul ve beraberindekiler gözaltına alındı