Emine Erdoğan’dan Babalar Günü mesajı: Evladın omzundan baba eli, yüreğinden sevgisi silinmez

16

[ad_1]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Babalar Günü dolayısıyla Twitter hesabından kutlama mesajı yayımladı.

“DEĞERLİ EŞİMİN VE TÜM BABALARIN, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLUYORUM”

Emine Erdoğan mesajında, “Bir evlat gücünü, omzunda elini daima hissettiği babasından alır. Ebediyete uğurlasa da evladın omzundan baba eli, yüreğinden sevgisi silinmez. Babamı hasret ve dua ile anıyor, şehitlerimizin babalarına sabır diliyorum. Değerli eşimin ve tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Emine Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı: Evladın omzundan baba eli, yüreğinden sevgisi silinmez

KORUYUCU AİLELER UNUTULMADI

Emine Erdoğan, Babalar Günü vesilesiyle, baba sevgisinden mahrum kalmış çocuklar ile babalık duygusunu yüreğinde hissederek evini açan tüm koruyucu ailelere de şükranlarını sunduğunu belirtti.

Emine Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı: Evladın omzundan baba eli, yüreğinden sevgisi silinmez

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Emine Erdoğan’dan Babalar Günü mesajı: Evladın omzundan baba eli, yüreğinden sevgisi silinmez – Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

[ad_2]