Fenerbahçe’nin eski hocası Daum, Instagram’dan Fatih Terim’e çok konuşulacak bir gönderme yaptı

146

[ad_1]

22.04.2021 10:39

Fenerbahçe'nin eski hocası Daum, Instagram'dan Fatih Terim'e çok konuşulacak bir gönderme yaptı, System.String[]

Son dönemde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla futbol gündeminin içinde yer edinmeye başlayan Alman teknik adam Christoph Daum, Fatih Terim’in istifa haberinin manşette olduğu bir gazeteyi okuduğu esnada çektirdiği fotoğrafı paylaştı. F.Bahçe’de çalıştığı dönemde Galatasaray’da Fatih Terim’le rakabet halinde olan Daum, uzun yıllar sonrasında da atışmayı sürdürmeye devam etti.

Christoph Daum’un Fatih Terim’e karşı olan hisleri değişmemiş. Önce Beşiktaş’ta ardından Fenerbahçe’de elde ettiği başarılarla Türk futboluna damga vuran Alman teknik adam, bir dönem rekabet halinde olduğu Fatih Terim’le olan atışmasını uzun yıllar sonra sürdürmek istedi. Galatasaray’ın bu sezon aldığı peş peşe kötü sonuçlardan dolayı Terim’in ayrılacağının konuşulduğu dönemde, Daum eski bir gazete manşetinin fotoğrafını paylaşarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

Fenerbahçe'nin eski hocası Daum, Instagram'dan Fatih Terim'e çok konuşulacak bir gönderme yaptı

REKABETTE ÜSTÜN TARAFTI

Christoph Daum’un Fenerbahçe’yi çalıştırdığı 2003-04 ve 2004-05 sezonlarında Sarı-Lacivertliler peş peşe şampiyon olarak ezeli rakip Galatasaray’ın önüne geçmişti. O dönem Daum ve Terim arasında önemli bir rekabet vardı ama iki hoca da hep seviyeliydi. Daum, yıllar sonra bu atışmayı da sürdürdü. Alman hoca herhangi bir hakaret ya da eleştiri sözcüğü kullanmadan, eski yıllarda Terim’in ‘İstifa’ haberini manşete taşıyan gazeteyi okuduğu sıradaki çekilmiş fotoğrafı paylaştı. Bu da futbolseverlerin yeni gündemi oldu.

Fenerbahçe'nin eski hocası Daum, Instagram'dan Fatih Terim'e çok konuşulacak bir gönderme yaptı


Son Dakika

Liverpool taraftarı, kısa sürede aralarında özel bağ oluşan Ozan Kabak adına beste yaptı Liverpool taraftarı, kısa sürede aralarında özel bağ oluşan Ozan Kabak adına beste yaptı Türk kulüplerini küçümseyen Real Madrid Başkanı Perez, bir anda 'U dönüşü' yaptı Türk kulüplerini küçümseyen Real Madrid Başkanı Perez, bir anda ‘U dönüşü’ yaptı 5,3 milyon liralık vurgun! 15 yıl boyunca işe gitmeden maaş aldı 5,3 milyon liralık vurgun! 15 yıl boyunca işe gitmeden maaş aldı Lüks cipi bahçede görenler şaştı kaldı! Uçma anı kameralara saniye saniye yansıdı Lüks cipi bahçede görenler şaştı kaldı! Uçma anı kameralara saniye saniye yansıdı Pınar Deniz ailesinin koronavirüse yakalandığı günleri anlattı: O çaresizliği hiç unutmam Pınar Deniz ailesinin koronavirüse yakalandığı günleri anlattı: O çaresizliği hiç unutmam Kaymakam ve belediye başkanı içindeydi! Şarampole yuvarlanan makam aracı bu hale geldi Kaymakam ve belediye başkanı içindeydi! Şarampole yuvarlanan makam aracı bu hale geldi Durum vahim! Profesör Durum vahim! Profesör “İstanbul 45 dereceyi görecek, insanlar ölebilir” deyip tarih verdi “Kirasını veriyorum, istediğimi yaparım” diye tartıştığı ev sahibini öldürdü

[ad_2]