Fırının imalat bölümünde kumar oynayan kişilere para cezası

130


03.05.2021 13:41

Trabzon’da bir fırının imalat bölümünde kumar oynadıkları tespit edilen 6 kişiye, 18 bin 900 lira para cezası verilirken, fırın polis ekipleri tarafından mühürlenerek kapatıldı.

Ülkemizde artan koronavirüs vaka ve vefat sayılarının ardından İçişleri Bakanlığı tarafından 17 Mayıs’a kadar sürecek olan tam kapanma kararı getirilse de vatandaşlar kurallara uymakta bir hayli zorluk çekiyor. Trabzon’da polis ekipleri, bir fırının imalat bölümünde kumar oynandığı ihbarını alması üzerine söz konusu mekana bir operasyon düzenledi.

18 BİN 900 LİRA CEZA VERİLDİ

Kentin Ortahisar ilçesinde bulunan fırında 6 kişinin kumar oynadığı gözlenirken, polis ekipleri söz konusu şahıslara 18 bin 900 lira para cezası verdi.

FIRIN MÜHÜRLENEREK KAPATILDI

Öte yandan kumar oynatılan fırının, mühürlenerek kapatıldığı da belirtildi.

Fırının imalat bölümünde kumar oynayan kişilere para cezası


Son Dakika

Oyuncu Can Yaman, başka adamla öpüşürken yakalanan sevgilisini affetti Oyuncu Can Yaman, başka adamla öpüşürken yakalanan sevgilisini affetti Kuzenini öldürüp, yengesini yaralayan zanlı: İmalı bakıştıklarını fark ettim, ilişkileri vardı Kuzenini öldürüp, yengesini yaralayan zanlı: İmalı bakıştıklarını fark ettim, ilişkileri vardı Aleyna Tilki'nin annesi Aleyna Tilki’nin annesi “Kendime çok güveniyorum” deyip kolunu öptü Fransız komedyen Dieudonne M'bala, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup göndererek siyasi sığınma talebinde bulundu Fransız komedyen Dieudonne M’bala, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup göndererek siyasi sığınma talebinde bulundu Son Dakika: Emeklilerin bayram ikramiyeleri 6-7 Mayıs tarihlerinde yatırılacak Son Dakika: Emeklilerin bayram ikramiyeleri 6-7 Mayıs tarihlerinde yatırılacak Candaş Tolga Işık: Ünlü iş adamı Cengiz, Ali Koç'a başkanlığa devam etmesi şartıyla maddi destek verecek Candaş Tolga Işık: Ünlü iş adamı Cengiz, Ali Koç’a başkanlığa devam etmesi şartıyla maddi destek verecek Kızlar kavga etti, erkekler de o anları kayda aldı! Nedeni olaydan daha vahim Kızlar kavga etti, erkekler de o anları kayda aldı! Nedeni olaydan daha vahim Almanya'da dev operasyon: Dünyanın en büyük pedofoli sitesi çökertildi! Almanya’da dev operasyon: Dünyanın en büyük pedofoli sitesi çökertildi!