Hadise ve Kaan Yıldırım evlilik kararı aldı, harekete geçen kayınvalide kiracısına haber yolladı

31


02.04.2021 08:40

Hadise ve Kaan Yıldırım evlilik kararı aldı, harekete geçen kayınvalide kiracısına haber yolladı, System.String[]

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerine ikinci bir şans veren Kaan Yıldırım ve Hadise çifti evlilik kararı aldı. Oğlunun evleneceğini duyunca büyük bir mutluluk yaşayan anne Seyhan Hanım, Beykoz Konakları’ndaki evindeki kiracısını arayarak “Evi boşaltın, oğlum evlenecek” dedi.

Şimdilerde Exxen’de yayınlana O Ses Türkiye Rap’te jürilik yapan Hadise, aşk hayatında da mutlu günler geçiriyor. Uzun süredir aşk yaşayan Hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım, ilişkilerini nikah masasına taşımaya karar verdi. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ, köşesinde Hadise ve Kaan Yıldırım çifti hakkında yeni gelişmeler aktardı.

OTURACAKLARI EV BELLİ OLDU

Üstündağ’ın yazısı da şu şekilde:

“Hadise ve Kaan Yıldırım’ın ilişkilerine bir şans daha verdikten sonra önümüzdeki yaz nikah masasına oturmak için hazırlıklara başladığını şubat başında yazmıştım hatırlarsanız… Şimdi somut bir adım daha atıldı. Aldığım duyumlara göre çift, yakında evlenecek ve sonra Kaan Yıldırım’a ait Beykoz Konakları’ndaki evde oturacakmış.”

Hadise ve Kaan Yıldırım evlilik kararı aldı, harekete geçen kayınvalide kiracısına haber yolladı

KAYINVALİDE OĞLU İÇİN KİRACISINI ÇIKARIYOR

“Kaan Yıldırım, bir süredir Ulus’taki Savoy Sitesi’nde yine kendisine ait evde oturuyordu. Evlilik kararı aldıktan sonra Hadise’nin de İstinye’deki evinden çok Ulus’ta sevgilisinin yanında kaldığı biliniyor. Ulus’taki evi çok seven Hadise’nin evlendikten sonra da burada yaşamak isteyebileceği söyleniyordu. Karşı yakaya, Beykoz’a geçmek istemeyen güzel şarkıcının, evi ve bahçesini gördükten sonra fikrinin değiştiği iddia ediliyor. Beykoz Konakları’ndaki eve bayılan Hadise’nin kararından sonra anne Seyhan Yıldırım hemen harekete geçerek, evdeki kiracıya kontratın artık yenilenmeyeceğini bildirmiş. Kiracıyla konuşan Seyhan Hanım, oğlunun evleneceğini söyleyerek, kiracının kontrat süresi bittikten sonra evi boşaltmasını rica etmiş.”

Hadise ve Kaan Yıldırım evlilik kararı aldı, harekete geçen kayınvalide kiracısına haber yolladı
Hadise ve Kaan Yıldırım evlilik kararı aldı, harekete geçen kayınvalide kiracısına haber yolladı


Son Dakika

Bakan Soylu: PKK'ya bu yıl, tarihin en büyük bedelini ödettireceğiz Bakan Soylu: PKK’ya bu yıl, tarihin en büyük bedelini ödettireceğiz Kızı yanlışlıkla TikTok fenomenine 7 bin TL gönderen Demet Akalın, alay konusu oldu Kızı yanlışlıkla TikTok fenomenine 7 bin TL gönderen Demet Akalın, alay konusu oldu Bakan Selçuk'un Bakan Selçuk’un “Koronavirüs meslek hastalığı olsun” talebine yanıtı Twitter’da gündem oldu TFF Başkanı Özdemir, F.Bahçe'nin 1959 öncesi şampiyonluklarıyla ilgili yaptığı başvuruda kararı açıklayacaklarını bildirdi TFF Başkanı Özdemir, F.Bahçe’nin 1959 öncesi şampiyonluklarıyla ilgili yaptığı başvuruda kararı açıklayacaklarını bildirdi Genç kızı muşta ile kanlar içerisinde bırakan cani, Genç kızı muşta ile kanlar içerisinde bırakan cani, “Birine benzettim” diyerek kendisini savundu ABD'den Türkiye'ye üstü kapalı tehdit: Rusya'dan aldığınız S-400'leri elinizde tutmayın ABD’den Türkiye’ye üstü kapalı tehdit: Rusya’dan aldığınız S-400’leri elinizde tutmayın A Milli Takım'ın futbolcularına dağıtılan primler dudak uçuklattı, yeni bir prim tartışması daha doğdu A Milli Takım’ın futbolcularına dağıtılan primler dudak uçuklattı, yeni bir prim tartışması daha doğdu İki eltinin kaçtığı yufkacı Muammer Ay, canlı yayına bağlanıp kendini savundu İki eltinin kaçtığı yufkacı Muammer Ay, canlı yayına bağlanıp kendini savundu