İrem Derici’den şaşırtan ’bekaret’ çıkışı Camdaki Kız dizisine atıfta bulundu

142


03.05.2021 12:00

Tam kapanma dönemini evinde geçiren popçu İrem Derici, yaptığı paylaşımla yine adından söz ettirdi. Göbeğinin göründüğü pozları paylaşan Derici, Camdaki Kız dizisindeki bekaret sahnesine gönderme yaparak takipçilerini güldürdü.

Son aylarda şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen şarkıcı İrem Derici, tam kapanma sürecini evde geçiriyor. Evde sıkılınca cam kenarında pozlar veren Derici, son günlerde bekaret sahnesiyle olay olan Camdaki Kız dizisine atıfta bulundu.

“CAMDAKİ KIZ KORSEDEN SIKILDIĞINDA”

Camda yarım büstiyeriyle poz veren Derici paylaşımına “Camdaki kız, annesinin bekaret korsesinden sıkıldığında…” yorumunda bulundu. Dizinin oyuncularından Enis Arıkan da bu yoruma gülerek Derici’ye “Cam kızı” yanıtını verdi.

DİZİDEKİ KORSEYE TEPKİ YAĞMIŞTI

Kanal D’nin perşembe akşamları izleyiciyle buluşan, Camdaki Kız dizisinde annesinin Nalan’a zorla giydirdiği ve kendisinden başka kimsenin çıkarmasına izin vermediği korse izleyicilerin tepkisini çekmişti.

Dizinin 3. bölümünde ‘bekaret testi’ sahnesi de tartışmalara neden olmuştu. Sahnede Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri annesi Feride tarafından jinekoloğa götürüldü.

İrem Derici'den şaşırtan 'bekaret' çıkışı! Camdaki Kız dizisine atıfta bulundu

İrem Derici'den şaşırtan 'bekaret' çıkışı! Camdaki Kız dizisine atıfta bulundu


Son Dakika

Son Dakika: Emeklilerin bayram ikramiyeleri 6-7 Mayıs tarihlerinde yatırılacak Son Dakika: Emeklilerin bayram ikramiyeleri 6-7 Mayıs tarihlerinde yatırılacak 5 milyar liralık destek paketine başvurular başladı! 3 yıl geri ödemesiz 75 bin liraya kadar kredi verilecek 5 milyar liralık destek paketine başvurular başladı! 3 yıl geri ödemesiz 75 bin liraya kadar kredi verilecek Oyuncu Melisa Döngel, sosyal medya hesabından yeni aşkını ilan etti Oyuncu Melisa Döngel, sosyal medya hesabından yeni aşkını ilan etti Bela geliyorum demedi, fenomen olmak için yaptıkları şey bu kadarına da pes dedirtti Bela geliyorum demedi, fenomen olmak için yaptıkları şey bu kadarına da pes dedirtti Yaşam mücadelesi kamerada! Hastanede oksijen sağlanamayan annesine suni teneffüs ile müdahale etti Yaşam mücadelesi kamerada! Hastanede oksijen sağlanamayan annesine suni teneffüs ile müdahale etti Bakan Koca'dan Bakan Koca’dan “Test sayısı azaldığı için vaka sayısı düşüyor” iddialarına yanıt Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Tam kapanmanın olumlu etkilerini görmeye başladık Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Tam kapanmanın olumlu etkilerini görmeye başladık Maske uyarısı yapan kadın polise ahlaksız teklifte bulunan turist gözaltına alındı Maske uyarısı yapan kadın polise ahlaksız teklifte bulunan turist gözaltına alındı