İsviçre’yi 3-0 gibi net bir skorla geçen İtalya sayesinde gruptan çıkma umudumuz diri kaldı

99


16.06.2021 23:50

Milli Takım’ın grubunda oynanan diğer karşılaşmada İtalya, İsviçre’yi de 3-0 geçerek gruptan çıkmayı garantiledi. Karşılaşmada baştan sona üstün oynayan İtalyanlar, 90 dakika yaptığı presle rakibini bunalttı. İsviçre pek fazla karşılık veremedi. Grubun son maçlarında İtalya ile Galler, Türkiye ve İsviçre kozlarını paylaşacak. İsviçre’nin kaybetmesiyle en iyi üçüncülük için iddiamız devam etti. Gruptan çıkma hedefiyle bir kader maçı daha oynayacağız.

İtalyanlar işini şansa bırakmıyor. Grupta ilk karşılaşmada Milli Takımımız karşısında üstün futboluyla galip gelen İtalyanlar, İsviçre’yi de aynı skorla mağlup etti. Gök Mavili takım, İsviçre’ye maçın başından sonuna kadar ölümcül pres yaptı. İsviçreliler’in kaleye gittiği anlar zor görüldü.

YİNE AYNI TARİFE

İtalyanlar ilk yarıda İsviçre’yi topun peşinden koşturarak yordu. İkinci yarıda her alanda pres yaptı. Farkı daha da artırabilecek pozisyonlar yakaladılar ama bunlar kaçtı. Grubun son maçları 20 Haziran Pazar günü oynanacak. Bizim maçımız Bakü’de, İtalya- Galler karşılaşması ise Roma Olimpiyat Stadı’nda.

Gruptaki puan durumu:

İsviçre'yi 3-0 gibi net bir skorla geçen İtalya sayesinde gruptan çıkma umudumuz diri kaldı
İsviçre'yi 3-0 gibi net bir skorla geçen İtalya sayesinde gruptan çıkma umudumuz diri kaldı


Son Dakika

Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü 00:12 Çırılçıplak pozuyla çok konuşulan Eda Taşpınar, şimdi de bikinisiyle gündeme bomba gibi düştü İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu 22:23 İşte annelik böyle bir şey! Fedakar leylek, ölüm pahasına yavrularını korudu Eğlenmek için gittiği bara göğüs dekoltesi nedeniyle alınmayan kadın isyan etti 21:59 Eğlenmek için gittiği bara göğüs dekoltesi nedeniyle alınmayan kadın isyan etti Milli Takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu 21:34 Milli Takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu Burak Yılmaz, etkisiz oynayan takım arkadaşı Kenan Karaman'a sert çıktı: Neden bekliyorsun! 20:37 Burak Yılmaz, etkisiz oynayan takım arkadaşı Kenan Karaman’a sert çıktı: Neden bekliyorsun! Saadet Partisi'ndeki gerilimde yeni perde! Eski Genel Başkan Mustafa Kamalak da safını seçti 19:31 Saadet Partisi’ndeki gerilimde yeni perde! Eski Genel Başkan Mustafa Kamalak da safını seçti Bakan Koca'nın paylaştığı 1 günde 224 kişiye aşı yapan Sabire hemşire konuştu 18:32 Bakan Koca’nın paylaştığı 1 günde 224 kişiye aşı yapan Sabire hemşire konuştu Gaziantep'te bir işletmeci intihardan vazgeçirmeye çalıştığı adam tarafından öldürüldü 17:49 Gaziantep’te bir işletmeci intihardan vazgeçirmeye çalıştığı adam tarafından öldürüldü