Kime oy verecek İktidar ve muhalefetin peş peşe ziyaret ettiği Mahruze Keleş, tercihini yaptı

109


03.05.2021 09:53

Geçtiğimiz haftalarda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu evinde ağırlayan Mahruze Keleş, önceki gün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı misafir etti. Hem iktidar hem de muhalefet kanadına göz kırpan Keleş, verdiği röportajda “Allah’ım İmamoğlu’na da hayırlı işler versin. Kendisine oy vermeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Son dönemlerde siyaset arenasında Mahruze Keleş rüzgarı esiyor. Önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ziyaret ettiği Keleş, önceki gün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı evinde ağırladı. Hal böyle olunca Keleş’in siyaseten hangi tarafa yakın olduğu da merak edilmeye başlandı.

“İMAMOĞLU OLMASA TAYYİBİME ULAŞAMAYACAKTIM”

Hürriyet gazetesinden Fatma Aksu’ya verdiği röportajda bu kadar popüler olmasında en büyük faktör olan Ekrem İmamoğlu için “Allah İmamoğlu’ndan razı olsun. O benim sebebim oldu. Onunla pazarda karşılaşmasaydım, Tayyibime ulaşamayacaktım. Allah’ım İmamoğlu’na da hayırlı işler versin” ifadelerini kullandı.

“KENDİSİNE OY VERMEYECEĞİMİ BİLİYOR”

Satır arasında olası bir seçimde tercihini hangi taraftan yana kullanacağını da açık eden Keleş, “İmamoğlu kendisine oy vermeyeceğimi biliyor zaten. Kılıçdaroğlu da dünya ahiret kardeşim olsun. Allah razı olsun, geleni geri gönderemem. Ben kimseyi ayırt edemem. Allah onlara da güzel çalışmalar nasip etsin. Devlete millete faydası olsun” şeklinde konuştu.

SOYLU VE YILDIRIM’I BEKLİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili “Dünyalar benim oldu, dileklerim kabul oldu. Cumhurbaşkanım gibi bir tane yok dünyada. Cumhurbaşkanım bambaşka. Televizyonda görüyordum ama buradaki bambaşkaydı, nur akıyor suratından. Bir daha böyle birisi dünyaya gelmez. Cumhurbaşkanımın kıymetini bilelim.” diyen Keleş, şimdi ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım’ı evinde ağırlamak istediğini söyledi.

Kime oy verecek? İktidar ve muhalefetin peş peşe ziyaret ettiği Mahruze Keleş, tercihini yaptı


Son Dakika

Alman otomotiv devi Volkswagen'in yaptığı 1 Nisan şakası başına bela açtı Alman otomotiv devi Volkswagen’in yaptığı 1 Nisan şakası başına bela açtı Yılda bir kez açan Manisa lalesini koparan yanar: 80 bin lira cezası var Yılda bir kez açan Manisa lalesini koparan yanar: 80 bin lira cezası var Son Dakika: İhracatta yeni rekor! Tüm zamanların en yüksek nisan ayı rakamı geldi Son Dakika: İhracatta yeni rekor! Tüm zamanların en yüksek nisan ayı rakamı geldi Camide itikaf yapmak isteyen vatandaşlara kolluk kuvvetleri müdahale etti Camide itikaf yapmak isteyen vatandaşlara kolluk kuvvetleri müdahale etti Şeyma Subaşı ile Chloe Loughnan arasındaki küslüğün altından Mohammed Alsaloussi çıktı Şeyma Subaşı ile Chloe Loughnan arasındaki küslüğün altından Mohammed Alsaloussi çıktı Erdoğan Bayraktar çiftlik satın alıp inek ve koyun işine girdi Erdoğan Bayraktar çiftlik satın alıp inek ve koyun işine girdi Ev sahibinin Ev sahibinin “Tabancamı getirin” lafını duyan hırsız, can havliyle balkondan atladı Karısına atılan taciz mesajlarını görünce çıldırdı! Peşine düştüğü adamı delik deşik etti Karısına atılan taciz mesajlarını görünce çıldırdı! Peşine düştüğü adamı delik deşik etti