Koç Holding’e 21,6 milyar lira fark attı Borsanın en değerlisi Ereğli Demir Çelik oldu

110


28.04.2021 13:37

Borsada işlem gören en değerli şirketler sıralamasında zirve 68,1 milyar lira ile Ereğli Demir Çelik’in oldu. Ford Otsan 62,3 milyar lira ikinci sırada yer alırken, Koç Holding 46,5 milyar lira ile üçüncü oldu.

Borsa İstanbul’daki şirketlerin toplam piyasa değeri, saat 13.00 itibarıyla 1 trilyon 685 milyar lira oldu. Borsanın en değerli şirketi 68 milyar 110 milyon lira ile Ereğli Demir Çelik oldu.

İKİNCİ FORD OTOSAN, ÜÇÜNCÜ KOÇ HOLDİNG OLDU

62 milyar 321 milyon lira ile Ford Otosan ikinci sırada yer alırken, 46 milyar 559 milyon lira ile Koç Holding üçüncü sırada yer aldı.

BORSANIN EN DEĞERLİ 20 ŞİRKETİ

BIST 100 endeksine dahil ve piyasa değeri açısından en büyük 20 şirketin piyasa değeri ile piyasa değeri/defter değeri oranları şöyle:

Koç Holding'e 21,6 milyar lira fark attı! Borsanın en değerlisi Ereğli Demir Çelik oldu
Koç Holding'e 21,6 milyar lira fark attı! Borsanın en değerlisi Ereğli Demir Çelik oldu


Son Dakika

Mekke'ye ceviz büyüklüğünde dolu yağdı! Müslümanlar Kabe'yi yoğun yağış altında tavaf etti Mekke’ye ceviz büyüklüğünde dolu yağdı! Müslümanlar Kabe’yi yoğun yağış altında tavaf etti Aşka gelen fenomen Duygu Özaslan, sevgilisiyle havuzda sarmaş dolaş poz verdi Aşka gelen fenomen Duygu Özaslan, sevgilisiyle havuzda sarmaş dolaş poz verdi Yunanı korku sardı! Türkiye'nin yeni silahı için canlı yayında ne yorum yapacağını şaşırdı Yunanı korku sardı! Türkiye’nin yeni silahı için canlı yayında ne yorum yapacağını şaşırdı Cansız bedenler sokaklarda yakılmaya başlanmıştı! Prof. Dr. Uğur Şahin'den Hindistan'a umut olacak haber Cansız bedenler sokaklarda yakılmaya başlanmıştı! Prof. Dr. Uğur Şahin’den Hindistan’a umut olacak haber El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram'dan aşklarını ilan etti El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram’dan aşklarını ilan etti Polis memuru, Esra'yı meslektaşlarının gözü önünde vurmuş Polis memuru, Esra’yı meslektaşlarının gözü önünde vurmuş Tam kapanmada dikkat çeken 5 detay! Sitelerde bahçeye inmek bile yasak olacak Tam kapanmada dikkat çeken 5 detay! Sitelerde bahçeye inmek bile yasak olacak Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taklidini yaparken şekilden şekle girdi Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın taklidini yaparken şekilden şekle girdi