Koronavirüs tedavisi gören oyuncu Muharrem Erdemir, vefat etti

143

[ad_1]

07.04.2021 14:05

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede entübe edilen sinema ve tiyatro oyuncusu aynı zamanda gazeteci Muharrem Erdemir, 57 yaşında hayatını kaybetti. Oyuncunun acı haberini veren kızı, annesini de durumunun ağır olduğunu söyledi.

Dünyayı etkisi altında alan koronavirüs salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı artıyor. Son olarak bir süredir hastanede koronavirüs tedavisi gören Türk tiyatrosunun usta oyuncularından Muharrem Özdemir yaşamını yitirdi.

“BABAMI KAYBETTİK, ANNEMİN DURUMU KRİTİK”

Erdemir’in kızı Eda Erdemir Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda babasının vefat haberini, “Babamı bu gece kaybettik. Acımız çok büyük. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cenazesi Sivas’a defnedilecektir” ifadeleriyle duyurdu. Eda Erdemir Kaya paylaşımında, annesi Leyla Erdemir’in de durumunun kritik olduğunu ve eşinin vefat ettiğini henüz bilmediğini belirtti.

Koronavirüs tedavisi gören oyuncu Muharrem Erdemir, vefat etti

BİRÇOK DİZİDE ROL ALDI

19 Ekim 1964’te Sivas’ta dünyaya gelen Erdemir, İzzet Ünverdi Lisesi’nde okudu. Bir dönem, Yeşilçam’a Gönül Verenler Derneği başkanlığını da yapan emektar oyuncu, “Arka Sokaklar”, “Kertenkele”, “Akasya Durağı” ve “Şevkat Yerimdar” adlı sevilen yapımların yanı sıra birçok dizi ve filmde rol almıştı.

Koronavirüs tedavisi gören oyuncu Muharrem Erdemir, vefat etti
Koronavirüs tedavisi gören oyuncu Muharrem Erdemir, vefat etti
Koronavirüs tedavisi gören oyuncu Muharrem Erdemir, vefat etti

Yeşilçam’ın usta ismi koronavirüs nedeniyle entübe edildi


Son Dakika

LPG otogaz fiyatlarına 10 kuruş indirim yapıldı LPG otogaz fiyatlarına 10 kuruş indirim yapıldı 'Kanal İstanbul'a yazın başlıyoruz' diyen Erdoğan'a İmamoğlu'ndan videolu yanıt geldi: Halkla inatlaşılamaz ‘Kanal İstanbul’a yazın başlıyoruz’ diyen Erdoğan’a İmamoğlu’ndan videolu yanıt geldi: Halkla inatlaşılamaz Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı Alman basınından yerli otomobile övgü! Tesla, Volkswagen gibi rakiplere meydan okuyacak Alman basınından yerli otomobile övgü! Tesla, Volkswagen gibi rakiplere meydan okuyacak Oyuncu Türev Uludağ, 63 kilo verdi! Son halini görenler tanımakta güçlük çekti Oyuncu Türev Uludağ, 63 kilo verdi! Son halini görenler tanımakta güçlük çekti G.Saray Başkanı'ndan F.Bahçe'ye olay gönderme: G.Saray Başkanı’ndan F.Bahçe’ye olay gönderme: “Tarihten uzak iki tane tıfıl yönetici, kazanınca hemen sustu!” Emniyet'ten Emniyet’ten “para desteli video” ile ilgili açıklama: Şahıs gözaltına alındı, yakın koruma olduğu iddiaları asılsız İntikam kurbanı genç kız, nikahına gelinliksiz katıldı İntikam kurbanı genç kız, nikahına gelinliksiz katıldı

[ad_2]