Microsoft’un kurucusu Bill Gates, eşinden boşanıyor

125


03.05.2021 23:58

Geçtiğimiz günlerde başarılı evliliğin sırrını açıklayan Microsoft’un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates, evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını açıkladı. Bill Gates, Melinda Gates ile aldıkları kararı Twitter hesabından duyurdu. Ekonomi dergisi Forbes’un yıllık milyarderler listesine göre; Bill Gates, 124 milyar dolar servetiyle dünyadaki en zengin dördüncü insan konumunda yer alıyor. Çiftin bugün itibarıyla 45 milyar dolarlık bir ortaklığı da bulunuyor.

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Microsoft’un kurucusu Bill Gates, eşi Melinda Gates’le boşanma kararı aldı.

Bill Gates ve eşi Melinda Gates 27 senelik evliliklerini sonlandırma kararını sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıkladı. Forbes’a göre; Bill Gates’in 124 milyar dolar serveti bulunuyor. Boşanma kararıyla birlikte bu servetin nasıl paylaşılacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

45 MİLYAR DOLARLIK ORTAKLIKLARI BULUNUYOR

27 yıldır evli olan Gates çiftinin Jennifer Katherine, Rory John ve Phoebe Adele ismini verdikleri üç çocuğu var. Çiftin ortak olduğu ‘Bill&Melinda Gates Vakfı’ 45 milyar dolarlık değere sahip olduğu biliniyor.

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, eşinden boşanıyor
Microsoft'un kurucusu Bill Gates, eşinden boşanıyor


Son Dakika

Ghezzal'e hurma getiren İtalyan antrenör, Müslüman oyuncular için oruç da tutuyor Ghezzal’e hurma getiren İtalyan antrenör, Müslüman oyuncular için oruç da tutuyor Annesinin ölüm haberiyle yıkılan fenomen Murat Övüç: Ciğerim yanıyor Annesinin ölüm haberiyle yıkılan fenomen Murat Övüç: Ciğerim yanıyor Dimitrios Pelkas, Fenerbahçe'de rüya gibi bir sezon yaşıyor Dimitrios Pelkas, Fenerbahçe’de rüya gibi bir sezon yaşıyor Marmara bulutlarla kaplandı, İstanbul dahil 4 il için sağanak uyarısı geldi Marmara bulutlarla kaplandı, İstanbul dahil 4 il için sağanak uyarısı geldi Dünyaca ünlü gazeteci Jack Todd, Burcu Biricik'in Fatma dizisindeki başarısını öve öve bitiremedi Dünyaca ünlü gazeteci Jack Todd, Burcu Biricik’in Fatma dizisindeki başarısını öve öve bitiremedi Yasak Elma dizisine veda eden Nesrin Cavadzade'den dikkat çeken gönderme Yasak Elma dizisine veda eden Nesrin Cavadzade’den dikkat çeken gönderme İçişleri Bakanlığı'ndan yeni genelge! Marketlerde bazı ürünlerin satışına kısıtlama getirildi İçişleri Bakanlığı’ndan yeni genelge! Marketlerde bazı ürünlerin satışına kısıtlama getirildi Gamze Atakan, sildiği mutluluk pozunu nişanlısı İsmail Balaban'la konuştuktan sonra geri yükledi Gamze Atakan, sildiği mutluluk pozunu nişanlısı İsmail Balaban’la konuştuktan sonra geri yükledi