Neymar’la aşk yaşayan manken Barbara, çıplak pozlarının ardından Brezilyalı yıldızla mahkemelik oldu

149


01.05.2021 12:15

PSG’nin yıldızı Neymar’ın bilindiği gibi saha dışıyla ilgili birçok skandala karışmışlığı var. Brezilyalı futbolcu, bir dönem tecavüzle de suçlanmıştı. Bu kez suçlayan Neymar oldu. Neymar’la ilişkisi sayesinde ünlenen Brezilyalı manken Barbara Evans, Playboy dergisine verdiği çıplak pozlardan sonra dizilerden ve birçok programdan yüksek ücretler aldı, sosyal medyada büyük kitle yakaladı. Brezilyalı futbolcu, adını kullanarak para kazanan mankene dava açtı. Ama The Sun, ikilinin aşkını doğruladı.

Aşk hayatı en hareketli futbolculardan olan Neymar’ın baş ağrısı bitmiyor. The Sun, Brezilyalı futbolcunun hayatına giren kadınlarla ilgili geniş bir arşiv paylaştı. Neymar’ın skandallarının yer aldığı haberlerde Brezilyalı manken Barbara Evans’ın kariyer yükselişine dikkat çekildi. Neymar ile Barbara’nın 3 ay ilişki yaşadığını belirten The SUN’ı Neymar yalanladı.

Bir dönem Neymar'la aşk yaşayan manken Barbara, çıplak pozlarıyla Brezilyalı yıldızın başına bela oldu

ZENGİNLİĞE ADIM ATTI

Neymar’la ilişki yaşadığı haberleri sonrası manken Barbara Evans ününe ün kattı. Ardından Playboy dergisine verdiği çıplak pozlardan sonra dikkat çekti. Sonrasında Brezilya’da dizi yıldızı oldu. Çeşitli programlarda uçuk ücretlerle yer aldı. Neymar, adını kullanan bu mankenle ilişkisini reddetti ve dava açtı. Ancak Birçok kaynak, ikilinin 3 aylık bir ilişki yaşadığını iddia ediyor.

Bir dönem Neymar'la aşk yaşayan manken Barbara, çıplak pozlarıyla Brezilyalı yıldızın başına bela oldu
Bir dönem Neymar'la aşk yaşayan manken Barbara, çıplak pozlarıyla Brezilyalı yıldızın başına bela oldu
Neymar'la aşk yaşayan manken Barbara, çıplak pozlarının ardından Brezilyalı yıldızla mahkemelik oldu

Son Dakika Spor Neymar’la aşk yaşayan manken Barbara, çıplak pozlarının ardından Brezilyalı yıldızla mahkemelik oldu – Son Dakika Spor


Son Dakika

Tatil sezonunu açan Yeşim Ceren Bozoğlu, mayolu pozunu paylaştı Tatil sezonunu açan Yeşim Ceren Bozoğlu, mayolu pozunu paylaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Mayıs'ta çalışan inşaat işçilerini selamladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Mayıs’ta çalışan inşaat işçilerini selamladı Dakikada 5 litre kan pompalıyor! Vücudumuzun temeli kalbe iyi bakmanın 4 yolu Dakikada 5 litre kan pompalıyor! Vücudumuzun temeli kalbe iyi bakmanın 4 yolu Kan donduran olay! Poşet içinde çürümüş bir bebek cesedi bulundu Kan donduran olay! Poşet içinde çürümüş bir bebek cesedi bulundu Google verilerinde dikkat çeken detay! Milli gururumuz Bayraktar TB2'yi en çok Ermeniler aratmış Google verilerinde dikkat çeken detay! Milli gururumuz Bayraktar TB2’yi en çok Ermeniler aratmış Burak Yılmaz, Süper Lig'e geri dönüyor ama bu kez Fenerbahçe forması giymek için Burak Yılmaz, Süper Lig’e geri dönüyor ama bu kez Fenerbahçe forması giymek için Oyuncu Tuba Ünsal, geçirgen bağırsak sendromu hastalığıyla mücadele ettiğini açıkladı Oyuncu Tuba Ünsal, geçirgen bağırsak sendromu hastalığıyla mücadele ettiğini açıkladı 16 yaşındaki genç sokak ortasında iki kişiyi böyle vurdu 16 yaşındaki genç sokak ortasında iki kişiyi böyle vurdu