Penaltının iptaline sinirlenen Ankaragücü’nden Paintsil, Başakşehir ağlarını delecek sertlikte bir şutla gol attı

170


03.05.2021 17:07

Penaltının iptaline sinirlenen Ankaragücü'nden Paintsil, Başakşehir ağlarını delecek sertlikte bir şutla gol attı, System.String[]

Maçın 8. dakikasında Kitsou’nun şutunda top Bolingoli’nin kolundan döndü ve Hakem Meler, VAR’da pozisyonu izledikten sonra penaltıyı iptal etti. Bunun ardından Ankaragücü birçok pozisyon yakaladı, direklere takıldı. Ancak Paintsil, Alper’in direkten dönen topu sonrası kaçanlara isyan eder şekilde topa çok sert vurdu, iki savunmacı ve kaleci Volkan sadece seyretmekle kaldı. Filelerden gelen ses, golün şiddetinin özeti oldu.

Hikmet Karaman’ın gelmesiyle bambaşka bir görüntü çizen Joseph Paıntsıl bu sezon Ankaragücü formasıyla 11. golünü atmayı başardı. Pınto’nun ortasına Alper Potuk harika vurdu ama top direkten döndü. Paintsil topu düzgün önüne aldı, önünde iki savunmacı olmasına rağmen sakin bir vuruşla Volkan Babacan’ın durduğu noktaya golünü gönderdi.

PENALTIYA İSYAN ETTİLER

Maçın 8. dakikasında verilen penaltının iptali Ankaragücü’nün futbolcuları daha coşkulu oynamasına neden oldu. Peş peşe pozisyonlar kaçtı, iki top direkten döndü. Ancak Paintsil nefis golüyle, takımının şanssızlığını kırdı. Hikmet Karaman da geçtiğimiz haftalarda Paintsil’in önemine dikkat çekmişti.

Penaltının iptaline sinirlenen Ankaragücü'nden Paintsil, Başakşehir ağlarını delecek sertlikte bir şutla gol attı


Son Dakika

İmamoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması: Karşıyız, yapılmasına engel olacağız İmamoğlu’ndan Kanal İstanbul açıklaması: Karşıyız, yapılmasına engel olacağız Tam kapanma tedbirlerini ihlal eden genç polisten kaçmak için sığındığı kayalıkta mahsur kaldı Tam kapanma tedbirlerini ihlal eden genç polisten kaçmak için sığındığı kayalıkta mahsur kaldı Son Dakika: Türkiye'de 3 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 347 kişi vefat etti, 24 bin 733 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye’de 3 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 347 kişi vefat etti, 24 bin 733 yeni vaka tespit edildi Afyonkarahisar'da biyoenerji tesisinde yangın çıktı Afyonkarahisar’da biyoenerji tesisinde yangın çıktı Kuşadası sahilde 3.7 metre uzunluğunda ölü bir köpekbalığı bulundu Kuşadası sahilde 3.7 metre uzunluğunda ölü bir köpekbalığı bulundu MHP'nin 3 Mayıs'ı Milliyetçiler Günü olarak kutlamasının ardından tüm gözlerin çevrildiği Bahçeli'den açıklama geldi MHP’nin 3 Mayıs’ı Milliyetçiler Günü olarak kutlamasının ardından tüm gözlerin çevrildiği Bahçeli’den açıklama geldi Son Dakika! Bakan Koca: Yaz döneminde 18 yaş ve üstü tüm vatandaşlarımızı aşılamayı planlıyoruz Son Dakika! Bakan Koca: Yaz döneminde 18 yaş ve üstü tüm vatandaşlarımızı aşılamayı planlıyoruz Camide biber gazlı müdahaleye valilik el attı! Bir personel açığa alındı Camide biber gazlı müdahaleye valilik el attı! Bir personel açığa alındı