Podolski’nin tabanıyla yerde kalan Şener’den hakem Kalkavan’a sitem: Nasıl kırmızı değil, VAR’dan çağırmadılar mı

147


24.04.2021 21:34

Podolski'nin tabanıyla yerde kalan Şener'den hakem Kalkavan'a sitem: Nasıl kırmızı değil, VAR'dan çağırmadılar mı!, System.String[]

Galatasaray’ın Antalyaspor’u deplasmanda 1-0 mağlup ettiği maçın 26’ncı dakikasında Antalya’nın Alman yıldızı Podolski, aşağı doğru inen topa hareket ederken kaldırdığı taban, Şener’in dizi ve bileğine geldi. Bu hareketin ardından Şener yerde kaldı. Tedavisi tamamlanan tecrübeli sağ bek, hakem Mete Kalkavan’a bacağını gösterdi, “Nasıl kırmızı değil hocam!” diye sitem etti.

Antalyaspor- Galatasaray maşında Mete Kalkavan’ın Podolski’nin hareketine kırmızı kart göstermemesi, birçok yorumcunun tepkisini çekti. Yorumcular, Podolski’nin hareketinin kırmızı kart olduğu görüşünde birleşti. Alman yıldızın kaldırdığı taban, sırasıyla Şener’in vücudunun dizine ve ayak bileğine isabet etti. Ardından Şener Özbayraklı sakatlık geçirdi ve yerde kaldı.

“SENİ VARDAN ÇAĞIRMADILAR MI!”

Şener bu pozisyonun ardından tedavisi tamamlanınca Mete Kalkavan’a sitem etti. Bacağını gösteren deneyimli sağ bek, “Nasıl kırmızı kart değil hocam! Şimdi seni VAR’dan çağırmadılar mı!” şeklinde sitem etti. Podolski bu pozisyonda sarı kart gördü, ama yorumcular kırmızı kart görüşünde birleşti.

Podolski'nin tabanıyla yerde kalan Şener'den hakem Kalkavan'a sitem: Nasıl kırmızı değil, VAR'dan çağırmadılar mı!
Podolski'nin tabanıyla yerde kalan Şener'den hakem Kalkavan'a sitem: Nasıl kırmızı değil, VAR'dan çağırmadılar mı!


Son Dakika

Kandil'de tespit edilen 4 hedef hava harekatıyla vuruldu Kandil’de tespit edilen 4 hedef hava harekatıyla vuruldu Ukrayna sırtımızdan vurdu: Ermeni soykırımı devlet seviyesinde tanınmalı Ukrayna sırtımızdan vurdu: Ermeni soykırımı devlet seviyesinde tanınmalı Uzmanlar, Biden'ın 'soykırım' kararını yorumladı: ABD son kozunu da harcadı Uzmanlar, Biden’ın ‘soykırım’ kararını yorumladı: ABD son kozunu da harcadı Korku dolu anlar! Aydınlatma direğine çarpan otomobil ikiye ayrıldı Korku dolu anlar! Aydınlatma direğine çarpan otomobil ikiye ayrıldı Dekolte giymek onun için daha sancılı! Genç kadının göğüsleri yüzünden işitmediği söz yok Dekolte giymek onun için daha sancılı! Genç kadının göğüsleri yüzünden işitmediği söz yok Azerbaycan'dan Biden'in Azerbaycan’dan Biden’in “soykırım” ifadesine tepki: Tarihi hata Bakan Soylu ile Barış Atay sosyal medyada gerildi: Sataşıyorsun sonra ağlıyorsun Bakan Soylu ile Barış Atay sosyal medyada gerildi: Sataşıyorsun sonra ağlıyorsun Koordinatör bir bir anlattı! İllallah ettiren Akın Akınözü'nün yaptıkları yeni değilmiş Koordinatör bir bir anlattı! İllallah ettiren Akın Akınözü’nün yaptıkları yeni değilmiş