Sakatlıktan kurtulan Falcao idmanda fırtına gibi esti, Terim ve arkadaşlarından alkış aldı

115


01.05.2021 16:08

Kerem Aktürkoğlu ile çarpıştıktan sonra yüz kemiğinde kırık oluşan ve maskeyle sahalara dönen Falcao, antrenmanlarda fırtına gibi esiyor. Konya maçının son anlarında oyuna girip takımının hücum aksiyonlarını zenginleştiren Kolombiyalı forvet, Gençlerbirliği maçında ilk 11’de oynayabilmek için varını yoğunu ortaya koydu. İdmanda hırslı görüntüsüyle dikkat çeken Falcao, şut çalışmasında neredeyse hepsini gole çevirerek hocasından ve arkadaşlarından alkış topladı.

Radamel Falcao Galatasaray’daki hikayesini kötü bitirmek istemiyor. Sakatlıktan dönen Kolombiyalı forvet, eskisinden de hırslı çalışılıyor. Deneyimli golcü Gençlerbirliği maçında ilk 11’de olmak için göze girmeye çabasındaydı son antrenmanda. Top kapma çalışmalarında bitmek bilmeyen enerjisiyle dikkat çeken Falcao, şut bölümünün yıldızı oldu.

TERİM’İN YÜZÜ GÜLDÜ

Özel şut çalışmasında Falcao neredeyse fire vermedi. Kolombiyalı golcü, kalecileri zor durumda bırakan şutlar attı, golleriyle yıldızlaştı. Falcao için alkışlar koptu. Kolombiyalı yıldızın hırsı Fatih Terim’in yüzünü güldürdü.

KAMP KADROSUNDA YER ALDI

Gençlerbirliği deplasmanının kadrosunda bir süredir takımda yer almayan Onyekuru, Yedlin ve Falcao da eklendi.

Sakatlıktan fırtına gibi dönen Falcao, idmanda yaptıklarıyla Terim ve arkadaşlarından alkış aldı
Sakatlıktan kurtulan Falcao idmanda fırtına gibi esti, Terim ve arkadaşlarından alkış aldı


Son Dakika

Sosyal medya bu skeci konuşuyor! Güldür Güldür'den Fahrettin Koca'ya gönderme üstüne gönderme Sosyal medya bu skeci konuşuyor! Güldür Güldür’den Fahrettin Koca’ya gönderme üstüne gönderme Barış Murat Yağcı'nın 'Cemal Can' göndermesi sosyal medyada gündem oldu Barış Murat Yağcı’nın ‘Cemal Can’ göndermesi sosyal medyada gündem oldu Hatayspor'un Beşiktaş maçı öncesi yaptığı paylaşım sosyal medyayı salladı: Ailemiz için Hatayspor’un Beşiktaş maçı öncesi yaptığı paylaşım sosyal medyayı salladı: Ailemiz için 50 bin nüfusluk ilçede destan yazan başkan, yardım kolisi yüklü araçları böyle uğurladı 50 bin nüfusluk ilçede destan yazan başkan, yardım kolisi yüklü araçları böyle uğurladı Tam kapanmada denizde yüzerken polise yakalanan şahıs, savunmasıyla şaşırttı Tam kapanmada denizde yüzerken polise yakalanan şahıs, savunmasıyla şaşırttı Oynayabileceği bir takıma gitmek isteyen Luiz Gustavo'ya kapı gösterildi Oynayabileceği bir takıma gitmek isteyen Luiz Gustavo’ya kapı gösterildi Bakan Soylu'nun uyarıları işe yaradı! 'Rus plajı'nda turistler yasağa harfiyen uyuyor Bakan Soylu’nun uyarıları işe yaradı! ‘Rus plajı’nda turistler yasağa harfiyen uyuyor 1 Mayıs yürüyüşleri nedeniyle Taksim'e çıkmak isteyen 212 kişi gözaltına alındı 1 Mayıs yürüyüşleri nedeniyle Taksim’e çıkmak isteyen 212 kişi gözaltına alındı