Sarı kart gösteren hakeme tekme tokat saldırdılar Otoparka kaçıp canını zor kurtardı

156

[ad_1]

18.03.2021 19:38

Bulgaristan’da 4. lig maçında düdük çalan hakem gösterdiği sarı kart nedeniyle futbolcuların saldırısına uğradı. Eski Bulgaristan Milli Takım futbolcusu Kaloyan Karadzhinov tarafından başlatılan saldırıya diğer futbolcular da dahil oldu. Futbolculardan kaçan hakem, karşılaşmayı terk etti ve yakınlardaki bir otoparka saklandı.

Bulgaristan’da bir hakem, gösterdiği sarı kart nedeniyle futbolcuların saldırısına uğradı ve sahadan kaçmak zorunda kaldı. Oyuncular ve antrenörler tarafından otoparka kadar kovalanan hakem, sahayı terk edince maç yarıda kaldı.

GERİLİM KISA SÜREDE ARTTI

Ülkenin yarı-profesyonel ligi olan 4. Lig maçı sırasında yaşanan olayda, saldırı eski Bulgar milli takımı oyuncusu Kaloyan Karadzhinov tarafından başlatılırken, kısa sürede artan gerilim sonucunda saldırıya diğer futbolcular da dahil oldu. Hakem, karşılaşmayı terk edip yakındaki bir otoparka saklanmak zorunda kaldı.

Sarı kart gösteren hakeme tekme tokat saldırdılar! Otoparka kaçıp canını zor kurtardı
Sarı kart gösteren hakeme tekme tokat saldırdılar! Otoparka kaçıp canını zor kurtardı
Sarı kart gösteren hakeme tekme tokat saldırdılar! Otoparka kaçıp canını zor kurtardı


Son Dakika

Ajda Pekkan, ihanetine uğradığı Bülent Çavuşoğlu’nu affetti Samsun’daki bir mahallede belirtilerini gizleyen vatandaşlara test yapıldı! Yarısından fazlası koronavirüslü çıktı İbo Show’un yeni bölüm konukları belli oldu! Eğlence dolu bir gece seyircileri bekliyor Tarihçi Mehmet Genç, 87 yaşında hayatını kaybetti Susurluk kazasındaki kamyon şoförünü savunan avukat evinde ölü olarak bulundu Son Dakika: Türkiye’de 18 Mart günü koronavirüs nedeniyle 81 kişi vefat etti, 20 bin 49 yeni vaka tespit edildi İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu: HDP, PKK’ya savaş açmak zorunda Akaryakıtta tavan fiyat uygulamasına geçilmesiyle 40 kuruşluk indirim gerçekleşti

[ad_2]