Tehlikeli romantizm İntihar olaylarıyla gündeme gelen falezlerde Titanic filmiyle özdeşleşen pozu verdiler

131

[ad_1]

05.04.2021 16:14

Antalya’da, doğal güzelliğiyle ziyaret edenlere doyumsuz manzara sunan 40 metre yüksekliğindeki falezlerde kayalıkların ucunda tehlikeye aldırış etmeden ‘Titanic’ filminin en sevilen sahnelerinden biri olan geminin burnunda kolları açarak sarılma sahnesini canlandıran çift, görenleri korkuttu.

Doğal güzelliği ve eşsiz görünümüyle kenti ziyaret edenlere doyumsuz bir manzara sunan Konyaaltı’ndaki falezler, zaman zaman tehlikeli anlara da sahne oluyor. Demir bariyerleri aşarak patikadan ilerleyen bir çift, 40 metre yüksekliğindeki falezlerin ucuna geldi.

TITANIC FİLMİNDEKİ POZU VERDİLER

Manzarayı izlerken kayanın üzerine çıkan çift, Titanic filmiyle özdeşleşen pozu verdi. Leonardo Dicaprio ve Kate Winslet’in başrolünü paylaştığı ünlü filmin en sevilen sahnelerinden biri olan geminin burnunda kolları açarak sarılma sahnesindeki pozu 40 metre yüksekte falezlerde canlandıran çift, daha sonra tehlikeye aldırmadan birbirine sarıldı.

Tehlikeli romantizm! İntihar olaylarıyla gündeme gelen falezlerde Titanic filmiyle özdeşleşen pozu verdiler

CANLARINI HİÇE SAYDILAR

Manzarayı izlerken bir anlık dikkatsizlik sonrası hayatlarına mal olacak düşme tehlikesine aldırış etmeden canlarını hiçe sayan çift, kayaların ucunda bir süre sohbet ettikten sonra, falezlerden ayrıldı.

İNTİHAR OLAYLARIYLA GÜNDEME GELİYOR

Eşsiz manzarasıyla Antalya’nın kent silüetini oluşturan falezler, doğal güzelliğinin yanı sıra sık sık yüksekten düşme ve intihar olaylarıyla gündeme geliyor.

Tehlikeli romantizm! İntihar olaylarıyla gündeme gelen falezlerde Titanic filmiyle özdeşleşen pozu verdiler


Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sarıklı amiral açıklaması: Olumlu bakmadık, biz de yanlış buluyoruz Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sarıklı amiral açıklaması: Olumlu bakmadık, biz de yanlış buluyoruz 'Şampiyonluklar kabul edilsin' dedi, Galatasaray'ın cevabı çok sert oldu: Derhal istifaya davet ediyoruz ‘Şampiyonluklar kabul edilsin’ dedi, Galatasaray’ın cevabı çok sert oldu: Derhal istifaya davet ediyoruz Joe Biden'ın oğlu Hunter'dan yıllar sonra gelen itiraf: Yengemle birlikte oldum Joe Biden’ın oğlu Hunter’dan yıllar sonra gelen itiraf: Yengemle birlikte oldum Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın değerlendirme toplantısına katılan isimler belli oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın değerlendirme toplantısına katılan isimler belli oldu Gelini tarafından dövüldüğü anların videosu ortaya çıkınca talihsiz kadının mezarı açıldı Gelini tarafından dövüldüğü anların videosu ortaya çıkınca talihsiz kadının mezarı açıldı Beşiktaş'a gol atıp kadro dışı kalan Aytaç, şimdi de kulüpten kovuluyor Beşiktaş’a gol atıp kadro dışı kalan Aytaç, şimdi de kulüpten kovuluyor Vakalar 47 günde 12 katına çıktı! Vaka sayısında zirve yapan Samsun'u tahtından etmeye aday bir ilimiz var Vakalar 47 günde 12 katına çıktı! Vaka sayısında zirve yapan Samsun’u tahtından etmeye aday bir ilimiz var Beklenen rapor çıktı! Evinde ölü bulunan Şükriye'nin ölüm nedeni belli oldu Beklenen rapor çıktı! Evinde ölü bulunan Şükriye’nin ölüm nedeni belli oldu

[ad_2]