Ümit Özat: Alex kim ki heykeli dikiliyor stadın önüne, lider değildi ki

168


02.05.2021 15:13

Fenerbahçe’nin eski kaptanı Ümit Özat, Alex de Souza’nın heykelinin dikilmesine ilişkin dikkat çeken bir yorum yaptı. Özat, “Efsane Can Bartu’nun heykelinin dikilmediği yerde, Alex kim? Alex yetenekleriyle kaptan oldu, lider değildi. Beşiktaş’ta Sergen, Galatasaray’da Hagi vardı, Alex de o yüzden Fenerbahçe’de değerli oldu” dedi.

Fenerbahçe’nin 100. yıl şampiyonluğunda kaptanlık yapan Ümit Özat, takım arkadaşlığı yaptığı Alex hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

İşte Özat’ın açıklamaları:

“YETENEĞİYLE KAPTAN OLDU”

Alex yeteneğiyle kaptan oldu, liderliğiyle değil. Rıza Çalımbay liderliğiyle, Sergen Yalçın yeteneğiyle kaptanlık yaptı. Messi yeteneğiyle, Pique & Puyol liderlikleriyle kaptan oldu. Her sene 30 gol atan adama kaptanlık bandını vereceksiniz. Maalesef doğru bir şey.

“CAN BARTU DURURKEN!”

Sergen Yalçın liderliğiyle değil, yetenekleriyle kaptan oldu. Puyol liderliğiyle kaptan oldu, Messi ise yetenekleriyle. Liderle kaptanlığı karıştırıyoruz. Galatasaray’ın Hagi’ye, Beşiktaş’ın Sergen’e sahip olduğu yerde bizim de, “Alex’imiz var” dediler. Can Bartu, Lefter varken, Alex kim oluyor?

Ümit Özat: Alex kim ki heykeli dikiliyor stadın önüne, lider değildi ki!


Son Dakika

Sergen Yalçın, Pep Guardiola'ya bile diz çöktürdü! Beşiktaş, Avrupa'da da zirveye oynuyor Sergen Yalçın, Pep Guardiola’ya bile diz çöktürdü! Beşiktaş, Avrupa’da da zirveye oynuyor Şampiyonluk yarışından kopmak istemeyen Galatasaray, Gençlerbirliği'yle karşılaşıyor! Canlı anlatım Şampiyonluk yarışından kopmak istemeyen Galatasaray, Gençlerbirliği’yle karşılaşıyor! Canlı anlatım Kuşadası'nda kara yılan paniği! Farklı noktalardan peş peşe ortaya çıktılar Kuşadası’nda kara yılan paniği! Farklı noktalardan peş peşe ortaya çıktılar Yalnızlıktan dem vuran Bahar Candan, parayla arkadaş arıyor Yalnızlıktan dem vuran Bahar Candan, parayla arkadaş arıyor Beşiktaş, Salih Uçan'a sezon sonunda imzayı attırıyor Beşiktaş, Salih Uçan’a sezon sonunda imzayı attırıyor Kısıtlamayı ihlal eden sürücü kendini ve arkadaşını araca kilitledi Kısıtlamayı ihlal eden sürücü kendini ve arkadaşını araca kilitledi 3 kafadarın yasağı delmek için buldukları yöntem pahalıya patladı 3 kafadarın yasağı delmek için buldukları yöntem pahalıya patladı Babasını ve ağabeyini öldüren zanlı, daha önce de polise saldırmış Babasını ve ağabeyini öldüren zanlı, daha önce de polise saldırmış