Yasak Elma’nın başrol oyuncusu diziye veda ediyor

123


29.04.2021 00:10

Fox TV ekranlarının sevilen dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade, 109. bölümünde ekranlara veda ediyor. Güzel oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dizideki bu gelişmeyi doğruladı.

Yasak Elma dizisi sevenlerini 109. yeni bölümde şaşırtacak bir ayrılık yaşanacak. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cansu, Ender, Hasan Ali, Çağatay, Şahika ve Yıldız’ın da olduğu yalıdaki partiye silahlı baskın yaptı. Kurşun seslerinin duyulduğu son sahnede “Bir ölü bir yaralımız var” sözleri dikkat çekmişti. Dizide ölen kişinin ise Şahika olduğu ortaya çıktı.

Dizide Şahika’yı canlandıran Nesrin Cavadzade yeni bölümde ekranlara veda edecek. Bu gelişmenin ardından Cavadzade ise Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Yasak Elma'nın başrol oyuncusu diziye veda ediyor

VEDA PAYLAŞIMI

Güzel oyuncu önce “Her şey çok daha güzel olacak söz. Bütün içten yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum” notuyla bir paylaşım yaptı.

Yasak Elma'nın başrol oyuncusu diziye veda ediyor
Yasak Elma'nın başrol oyuncusu diziye veda ediyor
Yasak Elma'nın başrol oyuncusu diziye veda ediyor


Son Dakika

Öğrencisinin Celal Şengör'e sorduğu soru ve Şengör'ün cevabı sosyal medyada gündem oldu Öğrencisinin Celal Şengör’e sorduğu soru ve Şengör’ün cevabı sosyal medyada gündem oldu Kimsenin gözünün yaşına bakmıyor! Kim, sözünü tutmayan parti yetkilisini idam etti Kimsenin gözünün yaşına bakmıyor! Kim, sözünü tutmayan parti yetkilisini idam etti Gueye'den, İlkay Gündoğan'a insanlık dışı hareket! Gueye’den, İlkay Gündoğan’a insanlık dışı hareket! Son Dakika! Biontech aşısında ilk dozu olanların randevusu geçerli olacak, yeni randevular 6-8 hafta arası olacak Son Dakika! Biontech aşısında ilk dozu olanların randevusu geçerli olacak, yeni randevular 6-8 hafta arası olacak 17 günlük tam kapanmaya saatler kaldı! Neler yasak, kimler muaf, nereler açık olacak? 17 günlük tam kapanmaya saatler kaldı! Neler yasak, kimler muaf, nereler açık olacak? Bir kedicik daha itirafçı oldu: Adnan Oktar bana 3 kez tecavüz etti, yıllarca dayak yedim Bir kedicik daha itirafçı oldu: Adnan Oktar bana 3 kez tecavüz etti, yıllarca dayak yedim Gizli bölmeye saklanan iki kadın, polis baskınından kaçamadı Gizli bölmeye saklanan iki kadın, polis baskınından kaçamadı Cumhurbaşkanı Erdoğan bir ilçe için talimatı verdi! En büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan bir ilçe için talimatı verdi! En büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri başlıyor