Yıldız Tilbe sosyal medyada akım başlatıp topu Tarkan’a attı, aldığı yanıtla bin pişman oldu

334


02.05.2021 23:42

Milyonların sevgilisi Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabı üzerinden akım başlatmaya çalıştı ancak ünlü şarkıcı bin pişman oldu. Tarkan’ın şarkısını seslendirip “Topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at” diyen Tilbe, hiç beklemediği bir yanıtla karşılaştı. Tarkan, sosyal medya üzerinden Tilbe’ye “Bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver” yanıtını verdi.

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yeni bir akım başlattı. Tarkan’ın ‘Kış Güneşi’ şarkısını seslendiren Tilbe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla meslektaşı Tarkan’a seslendi.

Tilbe, “Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba…” diye konuştu.

Yıldız Tilbe, sosyal medyada akım başlatıp Tarkan'a topu attı ama bin pişman oldu

TARKAN’DAN YANIT GECİKMEDİ

Tilbe’nin çağrısından sonra Tarkan’dan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, Yıldız Tilbe’ye pas vermedi. Tarkan, “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver” dedi.

Yıldız Tilbe, sosyal medyada akım başlatıp Tarkan'a topu attı ama bin pişman oldu

TEŞEKKÜR ETTİ

Tilbe de Tarkan’ın sosyal medyadan verdiği yanıta “Teşekkür ederim” diyerek cevap verdi.

Yıldız Tilbe sosyal medyada akım başlatıp topu Tarkan'a attı, aldığı yanıtla bin pişman oldu


Son Dakika

Sırası gelmeden nasıl aşı oldular? Ebru Şallı'dan herkesin merak ettiği soruya yanıt Sırası gelmeden nasıl aşı oldular? Ebru Şallı’dan herkesin merak ettiği soruya yanıt Böbrek taşı düşürdüğüne inandıkları sudan içenler, zıplamadan duramıyor Böbrek taşı düşürdüğüne inandıkları sudan içenler, zıplamadan duramıyor Son dakika: Nisanda enflasyon yüzde 1,68 artarak yıllık bazda yüzde 17,14 oldu Son dakika: Nisanda enflasyon yüzde 1,68 artarak yıllık bazda yüzde 17,14 oldu Kime oy verecek? İktidar ve muhalefetin peş peşe ziyaret ettiği Mahruze Keleş, tercihini yaptı Kime oy verecek? İktidar ve muhalefetin peş peşe ziyaret ettiği Mahruze Keleş, tercihini yaptı Karısına atılan taciz mesajlarını görünce çıldırdı! Peşine düştüğü adamı delik deşik etti Karısına atılan taciz mesajlarını görünce çıldırdı! Peşine düştüğü adamı delik deşik etti Kısıtlamaya uymayan gençler tekme tokat kavga etti! O anlar anbean görüntülendi Kısıtlamaya uymayan gençler tekme tokat kavga etti! O anlar anbean görüntülendi 1 Mayıs'ta çekilen fotoğrafı gören Prof. Dr. Mustafa Şahin, Erdoğan'la ilgili kimsenin bilmediği anısını paylaştı 1 Mayıs’ta çekilen fotoğrafı gören Prof. Dr. Mustafa Şahin, Erdoğan’la ilgili kimsenin bilmediği anısını paylaştı Süveyş'i tıkayan geminin sahibi, 916 milyon dolarlık tazminatı konteyner sahipleriyle paylaşmak istiyor Süveyş’i tıkayan geminin sahibi, 916 milyon dolarlık tazminatı konteyner sahipleriyle paylaşmak istiyor