Yıllarca ünlü isimlerin menajerliğini yapan Selin Jen Sherratt hayatını kaybetti

135


29.04.2021 14:32

Yıllarca ünlü isimlerin menajerliğini yapan Selin Jen Sherratt hayatını kaybetti, System.String[]

Birçok ünlü ismin menajerliğini yapan 42 yaşındaki Selin Jen Sherrat, yaşamını yitirdi. Ünlü ismin kızı yaptığı açıklamada annesinin koronavirüsün ardından ciğerlerinden ciddi şekilde hasar gördüğünü ve kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini söyledi.

Sanat dünyasının başarılı menajerlerinden Selin Jen Sherrat, 17 Nisan’da koronavirüse yakalandı, 19 Nisan’da da hastaneye kaldırıldı. Koronayı yendikten sonra tedavisine normal odada devam edilen ünlü isim, geçirdiği kalp krizi sonucu kurtarılamadı.

KORONA CİĞERLERİNDE HASAR BIRAKTI

İki çocuk sahibi olan 42 yaşındaki Selin Jen Sherrat, hastaneye eşi ile birlikte yatırılmıştı. Eşi Rob Sherratt yoğum bakımdan normal odaya geçerken, Selin’in son yapılan testi negatif çıkmasına rağmen ciğerlerinin çok hasar gördüğü ifade edildi.

Kızı Aylin sosyal medyadan yaptığı açıklamada kalp krizi sonrasında annesinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Yıllarca ünlü isimlerin menajerliğini yapan Selin Jen Sherratt hayatını kaybetti


Son Dakika

Ronaldo'yu tecavüzle suçlayan Mayorga, yıldız futbolcuya 56 milyon sterlinlik manevi tazminat davası açıyor Ronaldo’yu tecavüzle suçlayan Mayorga, yıldız futbolcuya 56 milyon sterlinlik manevi tazminat davası açıyor Ailesinin umutla haber almayı beklediği kayıp çocuk akıl almaz bir noktada ortaya çıktı! Ailesinin umutla haber almayı beklediği kayıp çocuk akıl almaz bir noktada ortaya çıktı! Doğum günü alışverişine giden anne kazada öldü, oğlu ve 4 yakını yaralandı Doğum günü alışverişine giden anne kazada öldü, oğlu ve 4 yakını yaralandı Yılmaz Vural'ın öğrencisi Emrah, Başakşehir'e 'Messi plasesi' ile nefis frikik golü attı, hakem bile gözlerini alamadı Yılmaz Vural’ın öğrencisi Emrah, Başakşehir’e ‘Messi plasesi’ ile nefis frikik golü attı, hakem bile gözlerini alamadı Eşi Muammer Güzel'e şiddet uyguladığı için günlerce konuşulan Gülhan Güzel, değişimiyle Esra Erol'a damga vurdu Eşi Muammer Güzel’e şiddet uyguladığı için günlerce konuşulan Gülhan Güzel, değişimiyle Esra Erol’a damga vurdu Son Dakika: Tam kapanma döneminde sadece kısıtlamalardan muaf olan ailelerin çocukları için kreşler açık olacak Son Dakika: Tam kapanma döneminde sadece kısıtlamalardan muaf olan ailelerin çocukları için kreşler açık olacak Pişman koca, 2 aydır konuşmadığı eşinden 10 metrelik pankartla özür diledi Pişman koca, 2 aydır konuşmadığı eşinden 10 metrelik pankartla özür diledi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile Son Dakika: İçişleri Bakanlığı’ndan 81 ile “Görev Belgesi Düzenleme” konulu genelge