Yılmaz Vural hakemlere sert çıktı: Kimse babanızın oğlu değil, yanında küfür ediliyor ve duymazdan geliyorsun

132


29.04.2021 19:00

Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 2-1 kaybedilen Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu. Hakemlere sitem etme amacında olmadığını belirten Vural, “Sitem etmek istemiyorum. Ama 4. hakem yanımda, Başakşehirli oyuncu küfür ediyor, duymazdan geliyor. Fırat’a (Fırat Aydınus) soruyorum, ‘Bana bir şey demediler hocam’ diyor bana. Kimse babanızın oğlu değil, x ve y oynuyor” dedi.

10 kişi Başakşehir karşısında 1-0’lık üstünlüğü koruyamayıp 2-1 mağlup olan Erzurumspor’da Teknik Direktör Yılmaz Vural, maçın ardından özeleştiri yaptı, 4. hakemi es geçmedi.

Vural şunları söyledi:

“EMRAH CEZALI DURUMA DÜŞTÜ”

Emrah’a gösterilen bir sarı kart var. Yanımda kardeşimiz küfür etti ve 4. hakem de burada duruyor. ‘4. hakemsin yardım etsene’ diyorum. 4. hakem de ‘Kimse küfür etmedi’ dedi herhalde. Oyuncumuza sarı kart gösterildi ve Fenerbahçe maçında oynamaz duruma getirildi. Fırat’a sordum, ‘Bana bir şey demediler hocam’ diyor. Sitem etmek istemiyorum ama kimse babanızın oğlu değil. X ve y oynuyor.

“İZİN VERDİM KAFALARINI TOPLASINLAR”

Kazandıktan sonra nasıl neşeyle konuşuyorsak, şimdi de konuşmak lazım. Futbolda bunlar var. Rakip 10 kişi kalınca üstümüze çekme planlarımız suya düştü. Daha farklı bir oyun oynayınca onlar işler değişti. Çocuklara izin verdim yarın, kafalarını dağıtsınlar. Fenerbahçe maçına en iyi şekilde hazırlanacağız.

Yılmaz Vural hakemlere sert çıktı: Kimse babanızın oğlu değil, yanında küfür ediliyor ve duymazdan geliyorsun!


Son Dakika

Ceza sahasına girmek üzere olan Davidson'u yere düşüren Gökhan Gönül, 8 yıl sonra kırmızı kart gördü Ceza sahasına girmek üzere olan Davidson’u yere düşüren Gökhan Gönül, 8 yıl sonra kırmızı kart gördü Türkiye böyle veda mesajı görmedi! Aygün Aydın, Hakan Sabancı'yla sevgiliyken kazandığı parayı kalem kalem açıkladı Türkiye böyle veda mesajı görmedi! Aygün Aydın, Hakan Sabancı’yla sevgiliyken kazandığı parayı kalem kalem açıkladı Son Dakika: Thodex soruşturmasında 6 kişi tutuklandı Son Dakika: Thodex soruşturmasında 6 kişi tutuklandı İş yerlerinin hazırladığı görevlendirme belgeleri 2 Mayıs gece yarısına kadar geçerli olacak İş yerlerinin hazırladığı görevlendirme belgeleri 2 Mayıs gece yarısına kadar geçerli olacak Son Dakika: Türkiye'de 29 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 339 kişi vefat etti, 37 bin 674 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye’de 29 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 339 kişi vefat etti, 37 bin 674 yeni vaka tespit edildi Taksim'de taksi çekiciden düştü, sürücü çılgına döndü Taksim’de taksi çekiciden düştü, sürücü çılgına döndü ABD'de gizemli hastalık alarmı! Beyaz Saray yetkililerinde ABD’de gizemli hastalık alarmı! Beyaz Saray yetkililerinde “Havana Sendromu” görüldü Yılmaz Vural'ın öğrencisi Emrah, Başakşehir'e 'Messi plasesi' ile nefis frikik golü attı, hakem bile gözlerini alamadı Yılmaz Vural’ın öğrencisi Emrah, Başakşehir’e ‘Messi plasesi’ ile nefis frikik golü attı, hakem bile gözlerini alamadı