Yılmaz Vural’a küfreden Novikovas: Kaybetmeyi kabullenemedim

120


04.05.2021 10:48

Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, oyundan alındığı için tepki gösteren Novikovas ve oyuna girmeyi reddeden Gomes ile ilgili, “Allah sabır veriyor; birkaç sene önce olsa adam gibi döversin içeride” demişti. Novikovas’ın kendisine küfür ettiğini söyleyen Vural, “Küfür ediyor, ahlaksız. Allah sabır veriyor, döverdim” dediği Novikovas, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Novikovas, “Kazanma hırsından oldu. Kaybediyorduk ve çok gergindim” dedi.

Fenerbahçe ile BB Erzurumspor arasında 3-1 biten maç sırasında, oyundan aldığı için futbolcusunun (Novikovas) kendisine küfür ettiği belirten Vural, “Maç 3-3 bitebilirdi. İkinci yarı bizim 5, Fenerbahçe’nin 4 pozisyonu var. O kadar net 2 pozisyon yakaladık ki, gol diye ayağa kalktım. Bunları atsak, farklı olabilirdi maç. Fenerbahçe son 15 dakika oyunda yoktu. İlk yarı kötüydük ama ikinci yarı karakter koyduk. Bir başka oyuncuyu oyundan çıkardık diye bana soyunma odasına küfür etmiş. Bana bir de, küfür. Ahlaksız… Ulan burası dingonun ahırı mı? Allah sabır veriyor. Birkaç sene önce olsa adam gibi döversin içeride” diye konuşmuştu.

Novikovas’tan ise şu açıklama geldi:

“BÜYÜK ERZURUM TARAFTARINA”

“Arkadaşlar, bu maç için gerçekten üzgünüm. Oyunu kaybettiğimiz için ama aynı zamanda duyduklarım yüzünden. 3-0 kaybediyorduk ve gergindim. Bu tamamen normal. Profesyonel bir futbolcu olarak eski kulüplerimde hiçbir sorun yaşamadım ve hiçbir hocaya saygısızlık etmeye asla teşebbüs etmedim. Etmem de. Tek istediğim takımın ligden kalması. Böyle gelgitler olacak ve hocamızla, yardımcılarımızla sonuna kadar savaşacağız.”

Yılmaz Vural'a küfür eden Novikovas sebebini anlattı: Kaybediyorduk ve çok gergindim
Yılmaz Vural'a küfreden Novikovas: Kaybetmeyi kabullenemedim


Son Dakika

İçişleri Bakanlığı'ndan İçişleri Bakanlığı’ndan “Online alışverişe de yasak gelecek mi?” sorusuna net yanıt: Böyle bir şey söz konusu değil Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin mezarlıktaki selvi ağaçlarını kesmesi doğa severleri ayaklandırdı Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin mezarlıktaki selvi ağaçlarını kesmesi doğa severleri ayaklandırdı Eski Trabzonsporlu Yattara: Ekrem İmamoğlu'nu çok seviyorum, bana yardımı dokundu Eski Trabzonsporlu Yattara: Ekrem İmamoğlu’nu çok seviyorum, bana yardımı dokundu Son Dakika! AK Parti'den Bahçeli'nin 100 maddelik yeni anayasa önerisiyle ilgili ilk açıklama: Memnuniyetle karşılıyoruz Son Dakika! AK Parti’den Bahçeli’nin 100 maddelik yeni anayasa önerisiyle ilgili ilk açıklama: Memnuniyetle karşılıyoruz Son Dakika! Avrupa İlaç Ajansı, Türkiye'de de kullanılan Çin aşısı için ön değerlendirme süreci başlattı Son Dakika! Avrupa İlaç Ajansı, Türkiye’de de kullanılan Çin aşısı için ön değerlendirme süreci başlattı Market genelgesinden sonra herkes aynı şeyi merak ediyor! Sigara satışı yasaklandı mı? Market genelgesinden sonra herkes aynı şeyi merak ediyor! Sigara satışı yasaklandı mı? 10 yaşındaki Kerim Can, 46 saat sonra ormanlık alanda bulundu 10 yaşındaki Kerim Can, 46 saat sonra ormanlık alanda bulundu 20'li yaşlar akımına dahil olan Demet Akalın, yüzünün yandığı bir pozunu paylaştı 20’li yaşlar akımına dahil olan Demet Akalın, yüzünün yandığı bir pozunu paylaştı