Yol verme kavgasında muştayla dayak yiyen taksi şoförünün arkadaşları ortalığı birbirine kattı

127


02.05.2021 08:11

İstanbul Esenyurt’ta yol verme kavgasında muştayla dayak yiyen taksi şoförünün arkadaşları ortalığı savaş alanına çevirdi. Yol keserek muştalı saldırganı linç etmeye çalışan taksicileri polis güçlükle ayırdı. Yaşanan olaylar sonrası iki taraf da gözaltına alınırken, korku dolu anlar ise saniye saniye bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Dün saat 14.30 sıralarında Zafer Mahallesi’nde bulunan bir sitede meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre, site sakinlerinden Reşit K., giriş kapısında taksi şoförü Mehmet F. ile yol verme yüzünden tartışmaya başladı. Sözlü tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

YÜZÜNDEN YARALANDI

Site sakini eline aldığı ‘muşta’ ile taksi şoförünü yüzünden yaraladı. Ağır şekilde yaralanan taksi şoförü kanlar içinde hastaneye kaldırılırken, saldırgan kişi sitenin içine kaçtı.

ORTALIĞI SAVAŞ ALANINA ÇEVİRDİLER

Meslektaşlarının yaralandığını duyan taksi şoförleri ortalığı birbirine kattı. Sitenin içerisine giren taksi şoförleri, saldırganı bularak darbetmeye başladı. Bu sırada Reşit K.’nın aracına da saldıran taksiciler büyük çapta zarar verdi. Olayı gören çevredeki vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarı değerlendiren ekipler kısa sürede intikal ederek tarafları ayırdı. Reşit K. ile Mehmet F. hastaneye kaldırıldı.

Polis ekiplerinden çok sayıda gözaltı

OLAY ANI KAMERADA

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri olayı kısa bir sürede çözerek kavgaya karışan tarafları tespit etti. Taksi sürücüleri gözaltına alınırken araçları ise bağlandı. Olaya taraf olan şahıslar ise hastanedeki tedavilerinin ardından ifade için karakola götürüldüler.

Ayrıca taksi sürücülerine “Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma ve Taksirle Yaralama” suçundan ceza yazıldı. Yaşanan olaylar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yol verme kavgasında muştayla dayak yiyen taksi şoförünün arkadaşları ortalığı birbirine kattı


Son Dakika

TBMM'de attığı yumrukla gündeme gelmişti! Salgının en şanssız isimlerinden biri oldu, 3 kez korona kaptı TBMM’de attığı yumrukla gündeme gelmişti! Salgının en şanssız isimlerinden biri oldu, 3 kez korona kaptı Biz tüketmiyoruz ama dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz! Kansere çare, gençlik iksiri Biz tüketmiyoruz ama dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz! Kansere çare, gençlik iksiri Öğrencilerinin gözü önünde beyin kanaması geçiren Esra öğretmen, yaşam mücadelesini kaybetti Öğrencilerinin gözü önünde beyin kanaması geçiren Esra öğretmen, yaşam mücadelesini kaybetti İzin belgesi diye polise boş kağıt gösteren şahısların planı tutmadı İzin belgesi diye polise boş kağıt gösteren şahısların planı tutmadı Gözü dönen gelin, çocuğunu döven kayınpederini öldürdü Gözü dönen gelin, çocuğunu döven kayınpederini öldürdü Lille, Burak Yılmaz ve Zeki Çelik'in golleriyle Nice'i 2-0 mağlup etti Lille, Burak Yılmaz ve Zeki Çelik’in golleriyle Nice’i 2-0 mağlup etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu'yla girdiği diyalogla gündem olan Mahruze Keleş'i ziyaret etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu’yla girdiği diyalogla gündem olan Mahruze Keleş’i ziyaret etti Tatil sezonunu açan Yeşim Ceren Bozoğlu, mayolu pozunu paylaştı Tatil sezonunu açan Yeşim Ceren Bozoğlu, mayolu pozunu paylaştı